2024-02-28T07:30:00+01:00 Kiedy Disco Polo w telewizji? Zobacz walkę o sławę w filmie 'Disco Polo' – emocje, miłość, sukces i jego cena https://disco-polo.info/uploads/news/kiedy-disco-polo-w-telewizjijpg.jpg Disco-Polo.info

Kiedy Disco Polo w telewizji?


Zobacz walkę o sławę w filmie 'Disco Polo' – emocje, miłość, sukces i jego cena

Autor: Adam Begier, 28 Luty 2024  07:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Kiedy Disco Polo w telewizji?
Wybrane dla Ciebie:
 1. Festiwal Disco Ostróda 2024 - na scenie zagra światowego formatu Shanguy!
 2. Zaskakujący zwrot akcji! Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” znowu samotny – oto powód!
 3. Magda Niewińska zachwyca nową wersją kultowego hitu "Chcę wyjechać na wieś"

  "Disco Polo" to nie tylko nazwa popularnego gatunku muzycznego, który od lat rozbrzmiewa na polskich parkietach. To również tytuł filmu, który zabiera widzów w emocjonującą podróż śledzącą losy dwóch chłopaków z prowincji, Tomka i Rudy'ego. Główni bohaterowie, napędzani pasją i marzeniami, postanawiają porzucić szarą codzienność i ruszyć na podbój discopolowych list przebojów. Ich kariera zaczyna się skromnie - od koncertów w lokalnych remizach i wiejskich dyskotekach, lecz z czasem, jako grupa LASER, dokonują spektakularnego wdarciu się na muzyczne salony.

  Film "Disco Polo" ukazuje nie tylko błyskotliwą drogę do sławy, ale także ukazuje cenę, jaką płaci się za sukces. Tomek, po podpisaniu kontraktu z wytwórnią Alfa, gdzie króluje niekwestionowany Daniel Polak, przeżywa wzloty i upadki sławy. Zakochuje się w ekscentrycznej diwie Gensoninie, zdobywa pieniądze, sławę, a jego muzyka podbija serca fanów. Jednak film pokazuje także ciemniejszą stronę sukcesu, gdzie wolność i swoboda są tylko pozorne, a marzenie amerykańskie może szybko przerodzić się w koszmar.

  "Disco Polo" w Telewizji 

  Najbliższa emisja filmu "Disco Polo" to 2 marca 2024 o godzinie 21:45 na TVN, a także 8 marca o 00:45. To doskonała okazja, aby zanurzyć się w kolorowy świat disco polo i przeżyć razem z bohaterami ich wzloty i upadki na drodze do sławy. Film ten jest nie tylko rozrywką, ale także interesującym spojrzeniem na polską scenę muzyczną i jej wpływ na kulturę masową.

  Nie zapomnij więc ustawić przypomnienia na najbliższe emisje i dołącz do fanów disco polo, którzy już niedługo będą mogli śledzić losy Tomka, Rudy'ego i ich drogi przez świat wielkich przebojów i spektakularnych koncertów. "Disco Polo" to film, który nie tylko bawi, ale także skłania do refleksji nad ceną sławy i marzeń. Czy wszyscy Polacy to rzeczywiście jedna rodzina? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz, oglądając "Disco Polo".

  Zobacz również: Charytatywna Gala Disco Polo w Mirczu! Kto zagra 3 maja?

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Paktofonika w rytmach disco polo?! Nowa odsłona kultowego hitu "Jestem Bogiem" w sieci! TO już lekka przesada?
  2. Zaskakujący występ Kapeli Roy - "Ona lubi pomarańcze" w góralskim stylu!
  3. Dawid Cieślukowski i jego „Paryski Sen” – nowa twarz na rynku disco polo!
  4. Skynova z mega premierą "Diamentowa"! To będzie hit wiosny?!
  5. Ogień w disco polo?! Paulina Banaszek Z Energy Girls kusi fanów przezroczystą bluzką! To absolutny hit.
  6. Wyjątkowa składanka z największymi przebojami za darmo! Cygańskie Disco Polo vol.2 Album dostępnym w naszym serwisie disco-polo.info
  7. Ile zarabiają najpopularniejsze gwiazdy?! Rekordowe kwoty za koncerty disco polo!
  8. Ta premiera podbije muzyczny rynek?! Zaskakujący powrót formacji NieOkiemZnani "Szukam takiej dziewczyny"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie