Reklama
Polecamy


Reklama

Karol (Defis) zdradził największy sekret! | VIDEO

2017-10-12T15:23:00+02:00 Karol (Defis) zdradził największy sekret! | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/10/karol-defis-zdradzil-najwiekszy-sekret-video-1507814258.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Karol Zawrotniak, czyli lider i wokalista zdradził dość mocno skrywaną tajemnicę. Koniecznie zobaczcie!

Reklama

Karol Zawrotniak to jeden z najzdolniejszych wokalistów w muzyce disco polo. Lider formacji Defis nie raz pokazywał swoje niemałe umiejętności wokalne.

Wiele osób zastanawia się, skąd Karol czerpał inspiracje, gdy tworzył takie przeboje jak "Niespotykany kolor", "Zakochane oczy", czy "Lek na życie".

Wokalista zdradził redaktorce Disco Polo Music - Marcie Leleniewskiej jedną z największych tajemnic. Koniecznie zobaczcie materiał przygotowany przez naszego partnera.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiana Magda Narożna Piękni i Młodzi znów kusi ciałem! Wokalistka odsłoniła zgrabne uda!
  2. Wokalistka disco polo wygląda jak milion dolarów! Przepiękna Angelika Żmijewska z Top Girls zachwyciła w sieci!
  3. Nowość w disco polo! Gorąca propozycja od Mario Bischina ma szanse na tytuł hitu lata 2020?!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.