Reklama
Polecamy


Reklama

Kapitalny występ artysty, który podbija disco polo! Zobaczcie VIDEO

2020-04-13T10:30:00+02:00 Kapitalny występ artysty, który podbija disco polo! Zobaczcie VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/romantyczna-nowosc-od-znanego-artysty-disco-polo-1586465971.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Nie ulega wątpliwości, że piosenka sama w sobie jest świetna. Wokal Arka wprowadził jednak pewien powiew świeżości i nowości do numeru

Reklama

Odbiorcy muzyki disco polo mają ten przywilej, że czasem mogą usłyszeć swojego ulubionego wykonawcę w repertuarze innego artysty. Takie zjawisko nazywamy coverem, a w przypadku tego co stworzył Arek Kopaczewski - super coverem.

Zobacz również: Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!

Artysta wziął na warsztat piosenkę pt. „Czas rozstajnych dróg”. Jego wykonanie zwaliło z nóg wszystkich słuchaczy. Trzeba oczywiście oddać hołd zespołowi Imperium za stworzenie tak melancholijnego i ckliwego utworu.

Nie ulega wątpliwości, że piosenka sama w sobie jest świetna. Wokal Arka wprowadził jednak pewien powiew świeżości i nowości do numeru. Doskonale wiemy, że wokalista tworzy i śpiewa głównie romantyczne kawałki.

Być może dlatego właśnie tak idealnie wkleił siebie i swój magiczny wokal do hitu zespołu Imperium. Śmiało można stwierdzić, że w momencie premiery, do Youtube’a została wlana ogromna dawka uczuciowości i romantyzmu.

Piosenkę naprawdę warto włączyć i rozkoszować się zarówno pięknym brzmieniem, jak i pełnym emocji wizerunkiem lirycznego wykonawcy.

Zobacz również: Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna wokalistka disco polo kusi w klipie skąpym bikini! Jej nowość podbije listy przebojów?!
  2. Sytuacja wymknęła się spod kontroli?! Gwiazdorowi disco polo puściły nerwy!
  3. Gwiazdy disco polo dały świetny występ na weselu wokalisty disco polo! Goście nie kryją zachwytu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.