Reklama
Polecamy


Reklama

Kamil Chludziński z grupy Extazy wzbogacił się o grube miliony!

2020-06-06T13:21:00+02:00 Kamil Chludziński z grupy Extazy wzbogacił się o grube miliony! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/kamil-chludzinski-z-grupy-extazy-wzbogacil-sie-o-kolejne-miliony-1590431408.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Trudno będzie przebić ten sukces, tym bardziej - że Kamil Chludziński nie zwalnia tempa i z pewnością już niebawem zaskoczy nas czymś nowym

Reklama

Kreatywność i talent formacji Extazy zaowocowały! Kolejne miliony zagościły na koncie artysty. Muzyka taneczna wbrew pozorom przez bardzo długi czas była odbierana, jako kicz.

Zobacz również: Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!

Ciężko było spotkać ludzi, którzy nie wstydziliby się tego, że słuchają disco polo. Na szczęście te czasy to już przeszłość, o czym mogą świadczyć wyświetlenia pod teledyskami wykonawców w serwisie YouTube. Idealnym przykładem jest chociażby formacja Extazy, której liderem i wokalistą jest Kamil Chludziński.

Do tej pory grupa w branży muzycznej zaistniała dzięki takim utworom, jak „Noc taka czarna” , „Smakować będę Cię” czy też „Balujemy dziś w domu”. Oczywiście nie można pominąć piosenki, która ujrzała światło dzienne 9 miesięcy temu, a na dzień dzisiejszy teledysk do niej, ma już ponad 5 milionów odsłon w serwisie YouTube.

Chodzi oczywiście o kawałek zatytułowany „Zabujany”. Mimo, że premierę miał prawie rok temu, to nadal jest chętnie grany w rozgłośniach radiowych.

Widać, że wokalista postawił poprzeczkę bardzo wysoko. Trudno będzie przebić ten sukces, tym bardziej - że Kamil Chludziński nie zwalnia tempa i z pewnością już niebawem zaskoczy nas czymś nowym.

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!
  2. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!
  3. Dawid Narożny w muzycznym duecie ze swoją partnerką Joanną? Artysta podał zaskakujące informacje.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.