Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-06-06T13:21:00+02:00 Kamil Chludziński z grupy Extazy wzbogacił się o grube miliony! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/kamil-chludzinski-z-grupy-extazy-wzbogacil-sie-o-kolejne-miliony-1590431408.jpg
Reklama

Kamil Chludziński z grupy Extazy wzbogacił się o grube miliony!

Redakcja , 06 Czerwiec 2020  13:21
Kamil Chludziński z grupy Extazy wzbogacił się o grube miliony!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Trudno będzie przebić ten sukces, tym bardziej - że Kamil Chludziński nie zwalnia tempa i z pewnością już niebawem zaskoczy nas czymś nowym

Reklama

Kreatywność i talent formacji Extazy zaowocowały! Kolejne miliony zagościły na koncie artysty. Muzyka taneczna wbrew pozorom przez bardzo długi czas była odbierana, jako kicz.

Zobacz również: To koniec! Znany wokalista disco polo pożegnał się z branżą! Co z zespołem?!

Ciężko było spotkać ludzi, którzy nie wstydziliby się tego, że słuchają disco polo. Na szczęście te czasy to już przeszłość, o czym mogą świadczyć wyświetlenia pod teledyskami wykonawców w serwisie YouTube. Idealnym przykładem jest chociażby formacja Extazy, której liderem i wokalistą jest Kamil Chludziński.

Do tej pory grupa w branży muzycznej zaistniała dzięki takim utworom, jak „Noc taka czarna” , „Smakować będę Cię” czy też „Balujemy dziś w domu”. Oczywiście nie można pominąć piosenki, która ujrzała światło dzienne 9 miesięcy temu, a na dzień dzisiejszy teledysk do niej, ma już ponad 5 milionów odsłon w serwisie YouTube.

Chodzi oczywiście o kawałek zatytułowany „Zabujany”. Mimo, że premierę miał prawie rok temu, to nadal jest chętnie grany w rozgłośniach radiowych.

Widać, że wokalista postawił poprzeczkę bardzo wysoko. Trudno będzie przebić ten sukces, tym bardziej - że Kamil Chludziński nie zwalnia tempa i z pewnością już niebawem zaskoczy nas czymś nowym.

Zobacz również: Najsłynniejszy Polski detektyw u boku gwiazd disco polo! Są sceny z wesela Krzysztofa Rutkowskiego!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Umiejętności gwiazdora disco polo nie biorą się znikąd! Dawid Narożny zdradził fanom tajniki kształcenia
  2. Ogłoszono najpopularniejszy kanał muzyczny 2020 roku! Liderem stacja związana z disco polo!
  3. Gwiazdy disco polo o życiu na wsi! Pan Rolnik podbije rynek muzyczny?!
  4. Figlarz podbije rynek disco polo? 'Jolka Jolka' z pewnością ucieszy męską część odbiorców

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej