Reklama


Reklama

Kamil Chludziński (Extazy) został trafiony strzałą amora! Genialna premiera disco polo pt. "Zabujany"

2019-07-31T11:08:00+02:00 Kamil Chludziński (Extazy) został trafiony strzałą amora! Genialna premiera disco polo pt. "Zabujany" https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/kamil-chludzinski-extazy-zostal-trafiony-strzala-amora-genialna-premiera-disco-polo-pt-zabujany-1564311216.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Jak myślicie będzie to nowy hit disco polo?!

Reklama

Fenomenalny występ podczas, którego Zespół Extazy zaprezentował swoją nowość na olsztyńskiej scenie! Kamil Chludziński wyznał, że jest „Zabujany”! Fanki oszalały, jak to usłyszały. Musicie przesłuchać, żeby uwierzyć! 

Zobacz również: Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?

Pewnym krokiem zjawił się na scenie i momentalnie fanki zaczęły głośno piszczeć. Kamil Chludziński w świecie disco polo jest postrzegany jako playboy. W jednej sekundzie rozkochuje w sobie piękne kobiety, które są w stanie zrobić dla niego dosłownie wszystko.

Lider zespołu Extazy, Kamil Chludziński może poszczycić się jednym z lepszych koncertów w swoim życiu.

Wokalista jak zwykle nie zawiódł swoich fanów, którzy zjechali się z całej Polski do Olsztyna, aby być razem z nim i wspierać go podczas jednej z ważniejszych imprez disco polo, jaką jest Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej.

Kamil darzy niezwykłym szacunkiem swoich fanów. Przygotował dla nich specjalną niespodziankę w postaci nowego utworu. Piosenka nosi tytuł „Zabujany”. Utwór od pierwszych dźwięków wprawia w ruch swoją zaskakującą dynamiką. Utwór bez wątpienia jest skazany na sukces.

Nie pozostaje nic innego, jak czekać, aż kawałek znajdzie się na listach przebojów.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”

Jak myślicie, kiedy to nastąpi?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!
  2. Głęboki dekolt i kuse majtki - wokalistka disco polo kusi w skąpym bikini!
  3. Nowość grupy disco polo staje się hitem sieci! Internauci zachwyceni komentują video!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.