Reklama
Polecamy


Reklama

Kadis – W górę ręce | NOWOŚĆ

2017-01-28T20:33:06+01:00 Kadis – W górę ręce | NOWOŚĆ https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/01/Kadis-W-górę-ręce.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Grupę Kadis na łamach naszego portalu mogliście poznać dzięki takim utworom jak „Oszalałem”, czy „Słodki pocałunek”. NA czele zespołu stoi Sławek Macherzyński.   Dziś na łamach disco-polo.info za sprawą kanału Wydawnic...

Reklama

Grupę Kadis na łamach naszego portalu mogliście poznać dzięki takim utworom jak „Oszalałem”, czy „Słodki pocałunek”. NA czele zespołu stoi Sławek Macherzyński.

 

Dziś na łamach disco-polo.info za sprawą kanału Wydawnictwa Folk możecie posłuchać nowej propozycji. Jest to utwór pt. „W górę ręce”. Piosenka została wydana bez teledysku co w ostatnim czasie bardzo często możecie doświadczyć na disco-polo.info.

 

Zapraszamy do słuchania.

 

Kadis – W górę ręce

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gratka dla koneserów! Nowość disco polo Marcina Millera (Boys) jest już w sieci!
  2. To będzie prawdziwe show - Kielce stolicą disco polo!
  3. Gwiazdor disco polo obsypany prezentami! Ogrom podarków szokuje!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.