2023-12-24T08:30:00+01:00 Justyna Lubas z nową produkcją pt. "Pocałunek"! To będzie kolejny hit na koncie wokalistki disco Justyna Lubas prezentuje nowy singiel „Pocałunek”, opiewający w tematy miłości i wzajemnego wsparcia. Premiera wkrótce https://disco-polo.info/uploads/news/justyna-lubas-z-nowa-produkcja-pt-pocalunek-to-bedzie-kolejny-hit-na-koncie-wokalistki-disco-polopng.png Disco-Polo.info

Justyna Lubas z nową produkcją pt. "Pocałunek"! To będzie kolejny hit na koncie wokalistki disco polo?!


Justyna Lubas prezentuje nowy singiel „Pocałunek”, opiewający w tematy miłości i wzajemnego wsparcia. Premiera wkrótce

Autor: Adam Begier, 24 Grudzień 2023  08:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Justyna Lubas z nową produkcją pt.
Wybrane dla Ciebie:
 1. Aneta Działak Iness w DiscoStar! Zobaczcie archiwalne nagranie Topowej wokalistki disco polo! | VIDEO
 2. Marta Kociuba nową wójt gminy Cyców! To ciocia uwielbianego gwiazdora disco polo!
 3. 4Ever powraca z hitem! „Kochanków Miałaś Wielu 2024” – premiera!

  Justyna Lubas, dobrze znana fanom muzyki disco polo dzięki swojemu przebojowi „Tańczmy do rana” i występach w zespole Top Girls, niebawem powróci na scenę muzyczną z nową produkcją. Singiel zatytułowany „Pocałunek” już wzbudza emocje i zainteresowanie wśród fanów.

  „Pocałunek” - nowa produkcja Justyny Lubas

  „Pocałunek”, według wstępnych zapowiedzi, przedstawia się jako utwór, który może nieco odbiegać od klasycznej formuły disco polo. Justyna Lubas, opisując swoją najnowszą piosenkę, skupia się na temacie miłości, podkreślając jej piękno i moc, która umożliwia wspólne rozwijanie się i sięganie po gwiazdy. W wywiadzie dla naszego serwisu, Justyna wyznała: „Piosenka 'Pocałunek' mówi o miłości, która jest piękna, pokazuje, że istnieje mężczyzna, przy którym można być szczęśliwym, rozwijać się i sięgać gwiazd. Razem można wszystko”.

  „Pocałunek” to efekt współpracy Justyny Lubas z Bartkiem Bocheńskim, co może zapowiadać interesujące połączenie stylów i świeże spojrzenie na gatunek. Wcześniejsze utwory Justyny charakteryzowały się energetycznymi melodiami i chwytliwymi refrenami, a jej najnowsza produkcja, jak można przypuszczać, również nie zawiedzie pod tym względem. Fragmenty nowej piosenki, dostępne już w sieci, zwiastują utwór, który łatwo wpada w ucho i ma potencjał, by stać się kolejnym hitem na listach przebojów.

  Z oczekiwania na premierę disco polo

  Premiera „Pocałunku” jest z niecierpliwością oczekiwana zarówno przez fanów Justyny, jak i miłośników muzyki disco polo. Jej poprzedni singiel „Tańczmy do rana” cieszył się ogromną popularnością, zdobywając szerokie grono odbiorców. Czy „Pocałunek” osiągnie podobny sukces? Wszystko wskazuje na to, że Justyna Lubas ponownie trafi w gusta słuchaczy, łącząc romantyczne teksty z rytmicznymi melodią.

  Justyna Lubas, niezmiennie skupiając się na emocjach i przeżyciach, które towarzyszą miłości, w „Pocałunku” ponownie udowadnia, że muzyka disco polo to nie tylko taneczne rytmy, ale również przekaz, który może inspirować i dawać siłę. Czekamy z niecierpliwością na pełną wersję utworu i życzymy Justynie kolejnego sukcesu na muzycznej scenie.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Dawid Cieślukowski i jego „Paryski Sen” – nowa twarz na rynku disco polo!
  2. To był hit lat '90! Posłuchaj jak przebój grupy Kolor "Pierwsza miłość" brzmi w nowej odsłonie.
  3. XVII Święto Kwitnącej Wiśni! 28 kwietnia 2024 zagrają zespoły disco polo!
  4. Największy projekt w historii disco z udziałem Zenka Martyniuka i Roztańczonego PGE Narodowego! Wspólny utwór 9 artystów disco polo | VIDEO
  5. Gwiazdy Disco Polo na Maybelline Music Stories - Maluba i Roxaok w blasku fleszy! Wyglądały obłędnie!
  6. Andre gwiazdą na imprezie firmowej! To najlepszy artysta na takie wydarzenia?
  7. Classic na Festiwalu w Ostródzie – Nostalgiczna podróż do 2009 roku. Takich koncertów już nie ma?!| VIDEO
  8. Zenon Martyniuk zamknął wszystkim krytykom usta? Zaśpiewał acapella WIELKI hit! | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie