2024-04-09T15:00:00+02:00 Joanna Narożna w nietuzinkowej sukni! Królowa disco polo jest tylko jedna?? | VIDEO Zaskakująca metamorfoza Joanny Narożnej w najnowszym teledysku 'Królowa jest tylko jedna'! Szara taśma, odważny styl - Joanna zmienia oblicze disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/joanna-narozna-w-nietuzinkowej-sukni---nowa-krolowa-disco-polo-videojpg.jpg Disco-Polo.info

Joanna Narożna w nietuzinkowej sukni! Królowa disco polo jest tylko jedna?? | VIDEO


Zaskakująca metamorfoza Joanny Narożnej w najnowszym teledysku 'Królowa jest tylko jedna'! Szara taśma, odważny styl - Joanna zmienia oblicze disco polo

Autor: Adam Begier, 09 Kwiecień 2024  15:00
Źródło zdjęć: facebook.com - Piękni i Młodzi Joanna Narożna
Joanna Narożna w nietuzinkowej sukni! Królowa disco polo jest tylko jedna?? | VIDEO
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Skolim – Król Latino gwiazdą w Sopocie! Wystąpi w dwóch miejscach na Monciaku i w Operze Leśnej
 2. Ela Kliś w rozpalającej kreacji skradła show na weselu – Odważne zdjęcia! Wygląda jak bogini?!
 3. Niesamowity występ zespołu Classic w Pustkowie! To najlepszy band w disco polo? | VIDEO
Reklama

  W świecie disco polo szykuje się prawdziwa rewolucja estetyczna. Ostatnie doniesienia z planu najnowszego teledysku Dawida Narożnego, lidera zespołu "Piękni i Młodzi", obiegły media, elektryzując fanów tego gatunku muzycznego. Centralną postacią tego medialnego zamieszania jest Joanna Narożna, żona Dawida oraz DJka zespołu, która w nowej produkcji pt. "Królowa jest tylko jedna" prezentuje się w niezwykle odważnej kreacji.

  Niezwykła stylizacja Joanny Narożnej!

  To właśnie stylizacja Joanny Narożnej stała się tematem gorących dyskusji. W zaprezentowanym fragmencie teledysku artystka pojawiła się w sukni wykonanej z szarej taśmy, co jest zdecydowanie odważnym krokiem w świecie disco polo. Ta niekonwencjonalna kreacja może być symbolicznym przedstawieniem nowej ery w disco polo, gdzie innowacyjność miesza się z tradycją.

  Klip, którego fragment można zobaczyć na portalu Disco-Polo.info, zapowiada się wizualnie spektakularnie. Przedstawia ona Joannę Narożną w roli, która może zrewolucjonizować jej wizerunek w branży muzycznej. Czy artystka zamierza przez to przekazać, że w świecie disco polo "Królowa jest tylko jedna"?

  Teledysk Dawida Narożnego do piosenki o tym samym tytule ma szansę stać się jednym z najbardziej rozpoznawalnych utworów w repertuarze zespołu. Stylizacja Joanny, łącząca w sobie elementy odważne i nowatorskie, może być nie tylko ciekawym akcentem wizualnym, ale także znakiem nowej drogi, jaką obiera zespół.

  Joanna Narożna pokazuje, że w świecie disco polo nie boi się eksperymentów i jest gotowa na podjęcie nowych wyzwań. Jej pojawienie się w tak nietypowej kreacji świadczy o tym, że w disco polo ciągle jest miejsce na nowe, świeże pomysły.

  W oczekiwaniu, na pełną wersję teledysku, warto zwrócić uwagę na to, jak wielkie zmiany przechodzi branża disco polo. Joanna Narożna, w swojej szarej taśmowej sukni, może być nie tylko nową królową sceny, ale także prekursorką nowych trendów w muzyce, które będą inspirować kolejne pokolenia artystów. Czy Joanna Narożna faktycznie stanie się nową ikoną stylu w disco polo? Czas pokaże, ale już teraz zapowiada się, że jej rola w branży będzie coraz bardziej znacząca.

  Zobacz również: Iness przygotowuje nowy materiał koncertowy! Co szykuje gwiazda disco polo

  Reklama

  Piękni i Młodzi Dawid Narożny - Miliony wersów

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Sławomir gwiazdą na Roztańczony PGE Narodowy 2024!
  2. Premiera: Zenon Martyniuk i Akcent: Nowa Letnia Składanka 2024 - Hity króla disco polo, które musisz usłyszeć
  3. Skolim i Cleo biją rekordy z "Dziewczyno Piękna"! To właśnie ten utwór zyska MIANO HITU 2024?!
  4. Co za energia! MiłyPan oczarował fanów! Ten występ przejdzie do historii! VIDEO
  5. Nowy hit Topky: "Kto wkurzy Cię jak ja" – Sprawdź JAKO PIERWSZY, czy to będzie przebój lata!
  6. Dramat gwiazd! Krzysztof Rutkowski ostro "Twoja kariera zakończy się bardzo źle" - Detektyw rusza na pomoc znanemu zespołowi Baciary
  7. Znana wokalistka disco polo Natalia Top Girls olśniewa na scenie! Ta stylizacja to czysty ogień!
  8. Marcin Miller BOYS nagrał nową wersję swojego WIELKIEGO przeboju "niezwykle inspirujące doświadczenie" Posłuchajcie NOWOŚĆ

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie