2023-11-30T20:51:00+01:00 Joanna Narożna szaleje na Gubałówce! Zobaczcie to nagranie! Joanna Narożna z "Piękni i Młodzi" tańczy na Gubałówce w rytm wielkiego hitu. Energetyczne nagranie z gwiazdami i góralskim akcentem https://disco-polo.info/uploads/news/joanna-narozna-szaleje-na-gubalowce-zobaczcie-to-nagraniejpg.jpg

Joanna Narożna szaleje na Gubałówce! Zobaczcie to nagranie!

Autor: Adam Begier , 30 Listopad 2023  20:51
Joanna Narożna szaleje na Gubałówce! Zobaczcie to nagranie!
Źródło zdjęć: instagram.com/j_o_a_n_n_a_88_

Joanna Narożna z "Piękni i Młodzi" tańczy na Gubałówce w rytm wielkiego hitu. Energetyczne nagranie z gwiazdami i góralskim akcentemReklama

Disco polo nie zna granic, a jego energia dosięga nawet górskich szczytów! Joanna Narożna, znana wszystkim jako żona Dawida Narożnego i charyzmatyczna DJ-ka zespołu "Piękni i Młodzi", udowodniła to w spektakularny sposób. Na platformie społecznościowej TikTok, Joanna opublikowała energetyczne nagranie, które błyskawicznie stało się hitem internetu. Miejsce akcji? Malownicza Gubałówka, gdzie w rytm góralskiego hitu Joanna i jej towarzysze urządzili prawdziwą taneczną fiestę.

 Do zabawy dołączyli nie tylko Dawid Narożny, ale także Agbe i jej mąż Patryk. Nagranie, pełne życia i spontaniczności, jest idealnym przykładem, jak muzyka disco-polo łączy pokolenia i różne kultury. Tańczący w takt góralskich melodii, uczestnicy pokazują, że radość i zabawa nie mają ograniczeń.

Nagranie Joanny Narożnej szybko zyskało popularność, podkreślając fakt, że muzyka disco-polo jest ciągle żywa i ewoluuje, łącząc różne elementy kulturowe. Czyżbyśmy byli świadkami narodzin nowego trendu na TikToku?

To, co nie ulega wątpliwości, to fakt, że Joanna Narożna i jej towarzysze pokazali, że muzyka jest uniwersalna i potrafi dostarczać niezapomnianych emocji. A Gubałówka? Okazała się idealną scenerią dla tej niecodziennej, muzycznej przygody.

Zachęcamy do Obejrzenia! Dla wszystkich fanów oraz tych, którzy szukają pozytywnej energii, nagranie Joanny Narożnej dostępne na TikToku jest pozycją obowiązkową. Zobaczcie, jak góralskie rytmy spotykają się z wibracjami disco-polo na jednym z najpiękniejszych polskich szczytów!

Zobacz również: Topky i Ich nowy przebój: 'Nie liczy się nic' - podbija świat disco polo. To najlepsza premiera dziewczyn?

Reklama

Piękni i Młodzi Dawid Narożny x AGBE - Ona działa na mnie jak

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Premiera: "Góraleczko Góraleczko" - Taneczny hit Magik Band
  2. Urodziny restauracji Muzykanta: Niezwykłe świętowanie z gwiazdą disco polo Kordianem! | ZDJĘCIA
  3. Topky i Ich nowy przebój: 'Nie liczy się nic' - podbija świat disco polo. To najlepsza premiera dziewczyn?
  4. Zobacz, Jak Angelika z zespołu Topky podbija TikTok tańcem do hitu Łobuzów | VIDEO
  5. "Noce nad jeziorem" na Żywo! Zespół Demeters dał czadu | VIDEO
  6. Focus na żywo w Polo TV: Zbyszek Perkowski zaśpiewał swój przebój | VIDEO
  7. Freaky Boys i Blondi łączą siły w ekscytującej współpracy
  8. "Kocha się raz" w Klubowym Wydaniu - Nowy hit od zespołu Bayera!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie