2024-04-20T06:15:00+02:00 Nieznane fakty zza kulis tego HITU disco polo wyszły na jaw! Nie uwierzysz, co przytrafiło się gwiazdom dis Zaskakujące historie zza kulis tworzenia mega hitu disco polo 'Jeszcze Raz'. Buty MiłyPana, łzy Borowskiego i kurtka z ciucholandu https://disco-polo.info/uploads/news/jeszcze-raz-najwiekszy-hit-disco-polo-ostatnich-lat-wyjatkowe-historie-zza-kulis-tego-na-pewno-nie-wiedzielisciejpg.jpg Disco-Polo.info

Nieznane fakty zza kulis tego HITU disco polo wyszły na jaw! Nie uwierzysz, co przytrafiło się gwiazdom disco polo Defis, MiłyPan, Bogdan Borowski


Zaskakujące historie zza kulis tworzenia mega hitu disco polo 'Jeszcze Raz'. Buty MiłyPana, łzy Borowskiego i kurtka z ciucholandu

Autor: Adam Begier, 20 Kwiecień 2024  06:15
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Nieznane fakty zza kulis tego HITU disco polo wyszły na jaw! Nie uwierzysz, co przytrafiło się gwiazdom disco polo Defis, MiłyPan, Bogdan Borowski
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Co za VIDEO! Marcin Miller Boys, zdobywa słynne schody z filmu "Rocky"!
 2. Disco polo znika z TVP?! To definitywny koniec uwielbianego programu w telewizji publicznej!
 3. Podbiją listy przebojów?! Pudzian Band – „Numer Miesiąca” w nowej klubowej wersji!
Reklama

  Disco polo to gatunek muzyczny, który od lat rozgrzewa polskie serca. Dziś przyglądamy się bliżej jednemu z największych hitów ostatnich lat - "Jeszcze Raz" w wykonaniu tria Defis, MiłyPan i Bogdan Borowski. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak powstają takie przeboje? Przygotujcie się na niezwykłe historie zza kulis!

  Zaskakujące Odkrycia na Planie Teledysku "Jeszcze raz"

  Nie wszystko idzie zawsze zgodnie z planem, a niekiedy te niespodziewane momenty stają się niezapomnianą częścią procesu twórczego. MiłyPan doświadczył tego na własnej skórze, gdy w pośpiechu szukał butów do teledysku. Ostatecznie zakupił dwa różne buty, co stało się nieoczekiwanym, lecz charakterystycznym elementem jego wyglądu.

  Bogdan Borowski z kolei przeżył emocjonalny moment na planie. Wzruszenie ogarnęło go, gdy ujrzał żółtą koszulę, nawiązującą do stylu z minionych lat. To dowód na to, że moda w disco polo to nie tylko kwestia wyglądu, ale także uczuć i wspomnień.

  Karol Zawrotniak z zespołu Defis także przyniósł swoją część do historii teledysku. Kurtkę z napisem USA, która pojawiła się w klipie, znaleziono przypadkiem w ciucholandzie. Takie znalezisko za kilka złotych okazało się strzałem w dziesiątkę, dodając autentyczności całej produkcji.

  Nie mniejszą uwagę przyciągały sceny nagrane pod salą kongresową. Przechodnie z ciekawością przyglądali się pracy zespołu, co tylko potwierdza, jak wielką popularnością cieszy się disco polo w Polsce.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  "Jeszcze raz" to największy przebój disco polo

  Cała historia tworzenia teledysku do "Jeszcze Raz" pokazuje, że magia disco polo tkwi nie tylko w chwytliwych melodiach, ale także w spontaniczności i prawdziwości. Te niespodziewane momenty i nietypowe rozwiązania przyczyniają się do powstawania hitów, które zostają z nami na dłużej.

  To, co wydaje się prostą rozrywką, często kryje za sobą wiele pracy i zaangażowania. Historia "Jeszcze Raz" to doskonały przykład na to, jak z pozornie zwyczajnych sytuacji rodzi się coś wyjątkowego.

  Mamy nadzieję, że te kulisy stworzenia hitu disco polo przybliżą Wam ten barwny świat i zainspirują do jeszcze większego doceniania tego unikatowego gatunku muzycznego. Disco polo to więcej niż muzyka – to emocje, wspomnienia i niekończąca się zabawa. "Jeszcze Raz" to tylko jedna z wielu perełek, które potwierdzają, że ten gatunek zawsze ma coś nowego do zaoferowania.

  Reklama

  Defis & Mily Pan & Bogdan Borowski - Jeszcze raz

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Znowu na szczycie! Demeters podbija Internet hitem "Ożenię się"! Fani "Uwielbiam ten rytm!"
  2. Kuba Urbański z Playboys podbija TikToka z córkami! Nic słodszego nie zobaczycie! VIDEO
  3. Nowa klubowa wersja hitowej piosenki "Ze wsi dziewczyna" od Daj To Głośniej trafiła właśnie do sieci! Nowy HIT?!
  4. Koncert Czadomana w Londynie – Polacy bawili się przy hitach disco polo!
  5. "Sama Wybrałam" Eli Kliś w nowej klubowej odsłonie!
  6. Wielka Impreza Disco Polo w Opolu! Kto Wystąpi na Wakacyjnym Koncercie Gwiazd 2024?
  7. Jagoda zaskakuje nowym singlem! "Mam Plan" - piosenka, która przeniesie Cię w tropiki!
  8. To najlepsza piosenka na pierwszy taniec w 2024 Roku? The Dziemians znowu to zrobili! Premiera "Lubię patrzeć jak tańczysz"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie