Reklama
Polecamy


Reklama

Jest to najlepsza produkcja grupy Extazy? Zobaczcie jak brzmi nowość podczas koncertu! VIDEO

2018-02-28T18:15:00+01:00 Jest to najlepsza produkcja grupy Extazy? Zobaczcie jak brzmi nowość podczas koncertu! VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/02/jest-to-najlepsza-produkcja-grupy-extazy-zobaczcie-jak-brzmi-nowosc-podczas-koncertu-video-1519752468.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / własne
Reklama


Koncert

Produkcja z Majorki wzbudza coraz większe zainteresowanie. W szczególności, gdy podczas jej wykonania artyście towarzyszą piękne tancerki

Reklama

Można śmiało stwierdzić, że nowość pt. "Tylko Ona i Ja" stała się jednym ze sztandarowych numerów Kamila Chludzińskiego. Propozycja od dnia premiery przekroczyła ponad 1,9 mln wyświetleń teledysku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem podczas koncertów.

Przekonaliśmy się o tym m.in. podczas zimowej gali disco polo, która była zorganizowana w Bydgoszczy. Artysta w rozmowie z nami zdradził, że jest zadowolony z produkcji, a najbardziej z publiczności, którą widzi bawiącą się do tego utworu. 

Propozycja jest nieco inna od tych, które prezentował dotychczas Kamil. Tym raz do jego produkcji wkradło się bardzo dużo miłości, romantyczności i taktu. Czy to jest jego najlepszy numer? Czekamy na Wasze opinie i komentarze

Extazy - Tylko Ona i ja - Wersja koncertowa (Disco-Polo.info)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zakochana Magda Narożna w objęciach ukochanego! Wokalistka disco polo nie kryje się z miłością!
  2. Ta premiera disco polo wypada zdecydowanie Na Plus! Gorąca nowość od utalentowanej formacji!
  3. Popularny zespół disco polo zmienia ścieżkę kariery?! Nowy utwór otwiera przed nimi nowe szanse!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.