Reklama
Polecamy


Reklama

Jesika z niezwykłą nowością pt. "Bajki dwie" | VIDEO

2018-06-07T10:28:00+02:00 Jesika z niezwykłą nowością pt. "Bajki dwie" | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/06/jesika-z-niezwykla-nowoscia-pt-bajki-dwie-video-1528321257.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Zapowiedź

Czy nowość zawojuje na rynku?

Reklama

Młoda, uzdolniona i na dodatek urocza wokalistka zaprezentowała światu kawałek swojej nowej produkcji. Będzie to teledysk do piosenki pt. "Bajki dwie".

Bardzo ciekawa propozycja realizowana na terenie Włoch, aż przez 4 dni. Efekty mają być zaskakujące i zapewniające niecodzienne emocje. 

"Utwór jest piękny, romantyczny... w moim stylu [...]To dla mnie wyjątkowa produkcja z wielu względów... Warto czekać na efekty naszej pracy."

Premiera już 12 czerwca na łamach disco-polo.info! 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Letnia nowość disco polo, już hula w sieci. Wakacyjne widoki w teledysku, spodobają się każdemu!
  2. Duet gwiazd disco polo, czy serdeczna przysługa? Artyści łączą siły!
  3. Disco polo niespodzianką wieczoru! Ten występ zaskoczył wszystkich gości weselnych!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.