2015-06-23T02:04:00+02:00 Itex oraz Skalar’s zmieniają skład https://disco-polo.info/uploads/news/2015/06/zmiany.png

Itex oraz Skalar’s zmieniają skład

Redakcja , 23 Czerwiec 2015  02:04

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Itex oraz Skalar’s zmieniają skład
Źródło zdjęć:
Reklama

Jak się okazuje w nurcie disco polo nie tylko wiosna, a każda pora roku jest dobra na metamorfozę. Mowa tutaj oczywiście o zmianach, jakie zaszły w ostatnim czasie w składach dwóch zespołów grających muzykę disco polo.   Od 2012 roku zespół S...

Reklama

Jak się okazuje w nurcie disco polo nie tylko wiosna, a każda pora roku jest dobra na metamorfozę. Mowa tutaj oczywiście o zmianach, jakie zaszły w ostatnim czasie w składach dwóch zespołów grających muzykę disco polo.

 

Od 2012 roku zespół Skalar’s współtworzyli panowie Daniel Jaroszewicz oraz Grzegorz Iwanowski. Formacja znana fanom muzyki z takich przebojów jak „Nieprzespana noc”, „Wredna” oraz „Stringi” zdążyła wypracować sobie już znaną i cenioną markę jaką jest „Skalar’s”. Na początku czerwca panowie ogłosili jednak, że z zespołu odchodzi jeden z wokalistów.

 

„Kochani chcielibyśmy Was poinformować o zmianach jakie nastąpiły w naszym zespole.Członkiem naszego zespołu przestał być Grzegorz, dziękujemy za dotychczasową współpracę oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych.”

 

Po czym kolejnego dnia panowie dodali, iż „Dołączył do naszego zespołu Krzysztof Biedrzycki, zobaczycie go już niebawem w naszym najnowszym klipie oraz najbliższych koncertach.”

 

Zmiany zaszły również w istniejącym od ponad 20 lat zespole Itex, który znany jest już z takich hitów jak: „Lady naj”, „Pijmy za zdrowie”, „Szatynki” oraz „Moja Lady”. Panowie postanowili powiększyć swe szeregi i zaprosili do współpracy Bogdana Górskiego.

 

„Z początkiem czerwca 2015 powitaliśmy w naszych szeregach nowego muzyka Bogdan Górski. Bogdan doskonale gra na akordeonie(i nie tylko) a także z powodzeniem śpiewa także drugim głosem.Wierzymy,że wieloletnie doświadczenie (ex zespół Kaprys) przyczyni się do tego,że na Państwa imprezach będziemy prezentowali się jeszcze lepiej.,,,,,niebawem foto…. ”

 

Trzymamy za oby dwa zespoły kciuki i życzymy powodzenia. Poniżej prezentujemy Wam wybrane przez z nas dotychczasowe produkcje zespołu Itex oraz Skalar’s.

 

Skalars & Crump – Skarbie

 

Itex – Lady naj

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!
  2. Patryk Pegza - After Party pokazał swoją rodzinę! Sielankowe zdjęcie gwiazdora disco polo rozczuliło Polaków!
  3. Dzieci lidera zespołu Bayer Full atakują sieć wyśmienitą premierą! Zapowiada się nowy przebój disco polo?!
  4. Idealne ciało ślicznej gwiazdy disco polo! Fanom opadły szczęki!
  5. Niezwykła, gorąca premiera Jesiki trafiła do sieci! To prawdziwy the best of ślicznej gwiazdy disco polo!
  6. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami