2020-06-01T06:00:00+02:00 Internauci przecierają oczy! Gwiazdor disco polo pełza po podłodze! Wszystko przez brak koncertów! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/gwiazdor-disco-polo-oszalal-odkurza-podloge-wlasna-glowa-1590948329.jpg

Internauci przecierają oczy! Gwiazdor disco polo pełza po podłodze! Wszystko przez brak koncertów!

Redakcja , 01 Czerwiec 2020  06:00
Internauci przecierają oczy! Gwiazdor disco polo pełza po podłodze! Wszystko przez brak koncertów!
Źródło zdjęć: instagram.com/marcin_bqll_niewiadomski/

Jak widać, brak występów scenicznych niesie ze sobą zaskakujące konsekwencje


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W sieci co jakiś czas pojawiają się szalone pomysły gwiazd disco polo, na zabicie domowej nudy. Pamiętamy jak jeden z artystów wylał płyn do naczyń na podłogę w kuchni i maszerując po nim, imitował bieganie na bieżni.

Zobacz również: Seksowna gwiazda zespołu disco polo Szpilki przyłapana na sali tanecznej! Artystka zachwyca idealnym ciałem!

Jak się okazuje, ciekawych pomysłów nie ma końca. Tym razem oryginalną i zabawną koncepcją zaskoczył fanów Marcin Niewiadomski - lider zespołu B-QLL. Artysta umieścił na story film, na którym najpierw pojawił się automatyczny, bezprzewodowy robot odkurzający, a tuż po nim, w kadr zaczęła „wjeżdżać” głowa gwiazdora, znajdująca się oczywiście w położeniu podobnym do odkurzacza.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jeszcze tydzień bez koncertów i nie ręczę za siebie ????????????????

Post udostępniony przez B-QLL (Official Profile) (@marcin_bqll_niewiadomski)

Piosenkarz zabawnie podpisał filmik: „Jeszcze tydzień bez koncertów i zacznę robić konkurencję odkurzaczowi”. Jak widać, brak występów scenicznych niesie ze sobą zaskakujące konsekwencje. Wykonawcy, by uprzyjemnić sobie oczekiwanie, są w stanie nawet wcielić się w rolę robota sprzątającego.

Znajdujemy w tym jednak jeden pozytyw - dużo śmiechu i dobrej zabawy przed ekranem telefonu, dzięki wyjątkowo kreatywnym czynnościom naszych artystów. Kto z Was tęskni za koncertami?

Zobacz również: W sieci pojawiła się premiera wielkiego hitu disco polo grupy Topky! Taneczna odsłona rozbuja wszystkie klubowe parkiety w Polsce?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller odpowiedział na HEJT w genialny sposób! Gwiazdor opublikował również nazwiska hejterów i ich komentarze!
  2. Gwiazda disco polo dodała szokujący wpis! Monika Chwajoł odcina się od zawistnych ludzi w swoim życiu?!
  3. Popularna wokalistka disco polo podniosła swoje kwalifikacje! Artystka została uznanym trenerem!
  4. Młody gwiazdor disco polo zaskoczył nową premierą w stylu folk! Utwór 'Po co mi to było' podbije listy przebojów?!
  5. Obłędnie piękna Teresa Werner odsłoniła piękne ciało! Internauci pod wrażeniem jej uroku!
  6. Marcin Miller Boys przyłapany we Lwowie! Gwiazdor disco polo musiał pilnie wyjechać za granicę!
  7. Szokująca metamorfoza gwiazdora disco polo! Maciej Smoliński zmienił swój wizerunek - Fanka napisała 'Nie poznaję Cię'
  8. Marcin Miller - Boys wygrał walkę z chorobą?! Wiemy, kiedy gwiazdor disco polo wraca na scenę!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami