2023-11-27T18:37:00+01:00 Iness rozgrzewa Andrzejkową Noc! Była prywatnie, a mimo wszystko zaśpiewała! Zobaczcie nagranie! Iness, gwiazda disco polo, rozgrzewa gości improwizowanym koncertem na Andrzejkowej imprezie. Zobacz jak Aneta Działak bawi się w Salio https://disco-polo.info/uploads/news/iness-rozgrzewa-andrzejkowa-noc-byla-prywatnie-a-mimo-wszystko-zaspiewala-zobaczcie-nagraniejpg.jpg

Iness rozgrzewa Andrzejkową Noc! Była prywatnie, a mimo wszystko zaśpiewała! Zobaczcie nagranie!

Autor: Adam Begier , 27 Listopad 2023  18:37
Iness rozgrzewa Andrzejkową Noc! Była prywatnie, a mimo wszystko zaśpiewała! Zobaczcie nagranie!
Źródło zdjęć: FaceBook - Aneta Iness Działak

Iness, gwiazda disco polo, rozgrzewa gości improwizowanym koncertem na Andrzejkowej imprezie. Zobacz jak Aneta Działak bawi się w SalioReklama

  Reklama

  Iness - Gwiazda Disco Polo Na Prywatnej Andrzejkowej Imprezie

  Aneta Działak, znana szerokiej publiczności jako Iness, jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na scenie disco polo, dała prawdziwy pokaz swojego talentu podczas niedawnej imprezy andrzejkowej. Chociaż była tam jako gość, a nie jako oficjalnie zaproszona artystka, jej obecność szybko stała się główną atrakcją wieczoru.

  Improwizowany Koncert Iness - Nagranie Podbija Sieć

  W świecie disco polo, gdzie spontaniczność i radość z muzyki są na wagę złota, Iness pokazała, że potrafi rozgrzać tłum nawet poza sceną. Nagranie z jej improwizowanego występu w restauracji Salio, urządzonej w stylu kowbojskim, błyskawicznie zdobyło popularność w sieci. W wywiadzie dla naszej redakcji Aneta Działak podkreśliła, że choć była tam w roli gościa, nie mogła się powstrzymać od dawania koncertu.

  Zobacz również: Czemu disco polo?

  Zachowanie Iness podczas imprezy andrzejkowej doskonale ilustruje jej pasję do muzyki disco polo. Artystka, znana z energetycznych występów i charyzmatycznego głosu, udowodniła, że jej miłość do muzyki wykracza poza profesjonalne sceny. To spontaniczne wydarzenie pokazuje, jak blisko artysta może być związany ze swoją twórczością i jak naturalnie muzyka wpływa na jego życie.

  Reklama

  Iness - Dożynki

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Odrodzenie hitu Disco Polo! Nicki Queen - To nie ja (Beemwunia)
  2. "Halo Księżniczko" Menelaosa – Nowa era Disco Polo zdobywa Polskę
  3. Freaky Boys i Blondi łączą siły w ekscytującej współpracy
  4. Kordian, gwiazda disco polo, rozpalająca scenę w Kańczudze swoim hitem 'Dziewczyna z gór'. Sprawdź, dlaczego jest uważany za najlepszego artystę gatunku!
  5. Mega petarda: Nowość Spontan - Bluza!
  6. Joanna Narożna – Nowa ikona mody w świecie Disco Polo? | ZDJĘCIA
  7. Jorrgus z mega premierą pt. "GPS"! To spore zaskoczenie!
  8. Mig zdobywa YouTube! Jak "Filmowe role" podbiły polską scenę Disco Polo?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie