Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-11-25T18:24:00+01:00 Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/ich-slub-nie-byl-jak-z-bajki-gwiazda-disco-polo-szczerze-do-bolu-o-swoim-najwazniejszym-dniu-1606071619.jpg
Reklama

Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!

Redakcja , 25 Listopad 2020  18:24
Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!
Źródło zdjęć: facebook.com/daria.dombrowska
Reklama

Covid-19 krzyżuje nie tyko zawodowe plany gwiazd. W przypadku artysty i jego wybranki, mocno zamieszał również w prywatnym życiu

Reklama

Branża disco polo, to najbardziej uczuciowo usposobiona struktura w show-biznesie. Jasno wskazują na to tematy podejmowane w utworach. Miłosne historie bardzo często przenoszą się z piosenek, do życia artystów.

Zobacz również: Tak drapieżnie jeszcze nie było! Wokalistka disco polo szokuje odsłoniętym biustem!

Niejedna postać z tanecznego świata, dotarła z ukochaną osobą aż do ołtarza. Tak było w przypadku Przemysława Budki - wokalisty i lidera grupy Eratox. Piosenkarz związał się z piękną Darią, która również doskonale znana jest w artystycznym świecie. Gwiazda tworzy i występuje pod pseudonimem DeDe Negra.

W jednym z ostatnich wpisów, Pani Budka wspomina dzień ślubu, dodając do posta kilka uroczych fotografii. Uwagę przykuwa treść zawarta w opisie

-„Kilka ujęć z naszego ważnego dnia. W dobie koronawirusa nie wszystko jest jak z bajki i najskrytszych marzeń, ale ważne że mamy siebie i nic więcej nie jest nam potrzeba”, napisała Daria.

Jak się okazuje, Covid-19 krzyżuje nie tyko zawodowe plany gwiazd. W przypadku Przemka i jego wybranki, mocno zamieszał również w prywatnym życiu. Maseczki w czasie ślubu, czy ograniczona ilość gości, to zmora tegorocznych nowożeńców. Na szczęście zakochani nie zważając na pandemię i obostrzenia powiedzieli sakramentalne „Tak”.

Zobacz również: Trudno w to uwierzyć! Artysta disco polo pochwalił się swoimi zdobyczami! To był bardzo owocny sezon!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Co Ona plecie?! Wokalistka disco polo szokuje swoich fanów
  2. Popularny zespół disco polo świętuje swój jubileusz! Na ich koncie znajdują się same hity!
  3. Magda Narożna wyjawiła prawdę o ciąży. Dociekliwi fani sprowokowali spektakularną odpowiedź!
  4. Wokalistka disco polo sięga pamięcią w przeszłość! Wspomnienia wyciskają łzy!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej