2021-06-09T07:30:00+02:00 HOT! Cóż za figura! Gorąca sesja znanej wokalistki disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/hot-goraca-sesja-znanej-wokalistki-disco-polo-coz-za-figurajpg.jpg

HOT! Cóż za figura! Gorąca sesja znanej wokalistki disco polo!

Redakcja , 09 Czerwiec 2021  07:30
HOT! Cóż za figura! Gorąca sesja znanej wokalistki disco polo!
Źródło zdjęć: instagram.com/yokomirage/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Artystka ubrana w sukienkę pozuje do obiektywu. Idealna figura oraz smukłe ciało to połączenie nieskazitelne

Reklama

Gorący okres koncertów to również wspaniały czas dla artystów disco polo, którzy chcą się pochwalić w sieci swoim dorobkiem. Publikacje nowych utworów oraz dodawanie namiętnych kadrów to podwaliny, aby utrzymać stały kontakt z fanami.

Zobacz również: Najwięksi gwiazdorzy mediów społecznościowych połączyli siły i nagrali przebój disco polo! Tego nikt się nie spodziewał!

WOKALISTKA DISCO POLO POKAZAŁA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ 

Reklama

Marta Konopla, czyli wokalistka występująca pod pseudonimem artystycznym Yoko udostępniła na swoim profilu instagramowym indywidualną sesję zdjęciową. Artystka wraz ze swoim mężem Januszem Konoplą tworzy muzyczny duet, który w serwisie Youtube może się pochwalić sporymi osiągnięciami.

Utwór „To proste tak” wydany w 2016 notuje ponad 19 milionów wyświetleń. Inne utwory małżeńskiej pary takie jak „Zamykam drzwi” czy „Ciebie pamiętam” są skazane na sukces.

IDEALNA FIGURA I SMUKŁE CIAŁO 

Marta Konopla zaskoczyła swoich wszystkich fanów i dodała ciekawe zdjęcia na popularny portal społecznościowy. Artystka ubrana w sukienkę z delikatnego jeansu pozuje do rozświetlonego obiektywu. Idealna figura oraz smukłe ciało to połączenie nieskazitelne. Piosenkarka jest symbolem kobiecości oraz niezwykłej odwagi. Takiej urody mogłaby jej pozazdrościć niejedna konkurentka!

Reklama

Jeszcze raz spójrzmy na te cudowne kadry! Czyżby muzyczny duet szykował nam niespodziankę muzyczną?!

Zobacz również: Niezwykła premiera znanych gwiazdorów disco polo! 'No i się stało, mamy hit 2021'

Reklama
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: MIRAGE & YOKO - Ciebie pamiętam
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Tłumy na koncercie Sławomira! Gwiazdor rock polo zagrał w wyjątkowym miejscu! Publiczność zachwycona!
  2. Niezwykła premiera od młodego artysty disco polo! To klasyka gatunku!
  3. Śliczna wokalistka disco polo czaruje zgrabnymi nogami na koncercie! Fanom opadły szczęki! Wygląda BOSKO!
  4. Kuba Urbański - Playboys przekazał wieści o stanie swojego zdrowia po bardzo groźnym wypadku! Fani disco polo wstrzymali oddech!
  5. Gorąca premiera od zespołu Daj to Głośniej! Gwiazdorzy disco polo stworzyli hit, który wywinduje ich na muzyczny szczyt?!
  6. Rozłam w grupie Boys! Po 24 latach współpracy odszedł uwielbiany członek grupy disco polo! Fani w szoku!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami