2023-10-11T17:38:00+02:00 Hit zespołu Ira "Ona jest ze snu" w nowej, tanecznej odsłonie: DiscoBoys, Spontan i Menelaos łąc Nowa taneczna aranżacja "Ona jest ze snu" w wykonaniu DiscoBoys, Spontana i Menelaosa! Młode pokolenie disco polo odświeża klasyk zespołu Ira. https://disco-polo.info/uploads/news/hit-zespolu-ira-ona-jest-ze-snu-w-nowej-tanecznej-odslonie-discoboys-spontan-i-menelaos-lacza-silyjpg.jpg Disco-Polo.info

Hit zespołu Ira "Ona jest ze snu" w nowej, tanecznej odsłonie: DiscoBoys, Spontan i Menelaos łączą siły!


Nowa taneczna aranżacja "Ona jest ze snu" w wykonaniu DiscoBoys, Spontana i Menelaosa! Młode pokolenie disco polo odświeża klasyk zespołu Ira.

Autor: Adam Begier, 11 Październik 2023  17:38
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Hit zespołu Ira
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wow! Karol Zawrotniak Defis pokazał swojego brata Cezarego! Jest podobny do znanego gwiazdora disco polo?!
 2. Rozłam w zespole disco polo! Poszło o wizje i poglądy. Co dalej z grupą i prawami autorskimi?! Mamy komentarz gwiazd!
 3. Łukasz Zdyb, sołtys z Dolnego Śląska gwiazdą disco polo?! Tak podbija serca na TikToku VIDEO

Hit z lat 90. w rękach młodego pokolenia disco polo? Czemu nie! Klasyk polskiego rocka, piosenka "Ona jest ze snu" zespołu Ira, otrzymała zupełnie nową, taneczną aranżację. Za jej wykonanie odpowiadają trzy popularne zespoły młodego pokolenia disco polo: DiscoBoys, Spontan oraz Menelaos. Czy taka nietypowa kolaboracja to strzał w dziesiątkę?

Nie da się ukryć, że oryginalna piosenka "Ona jest ze snu" zespołu Ira to jeden z największych przebojów polskiej sceny rockowej. Melodia, która rozbrzmiewała na wielu imprezach, była znana i lubiana przez wiele pokoleń. Jednak młode pokolenie artystów disco polo postanowiło przywrócić jej blask w nowej, tanecznej odsłonie.

DiscoBoys, Spontan i Menelaos to zespoły, które zdobyły uznanie wśród fanów disco polo w ostatnich latach. Ich dynamiczne, chwytliwe utwory stały się nieodłącznym elementem wielu imprez i wydarzeń. Teraz postanowili oni połączyć siły i stworzyć coś wyjątkowego. Rezultat? Piosenka, która ma szansę stać się hitem sezonu.

Współpraca pomiędzy DiscoBoys, Spontanem i Menelaosem to z pewnością jedno z najciekawszych wydarzeń muzycznych tego roku w świecie disco polo. Ich nowa aranżacja klasyka rocka przyciąga uwagę nie tylko melodyjnością i rytmem, ale również oryginalnością. Przekształcenie rockowej ballady w taneczny hit to duże wyzwanie, ale jak widać, dla tych artystów to bułka z masłem.

Kolaboracja ta z pewnością przyniesie im wiele korzyści. Dzięki niej mogą zdobyć nowych fanów i wzbudzić zainteresowanie wśród tych, którzy do tej pory nie byli zainteresowani muzyką disco polo.

Muzyczne eksperymenty to zawsze ryzyko, ale w przypadku DiscoBoys, Spontana i Menelaosa, ten ruch wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Ich taneczna interpretacja "Ona jest ze snu" to dowód na to, że klasyki można odświeżać w sposób oryginalny i ciekawy. Czekamy na więcej kolaboracji tego typu w przyszłości!

Jeśli jeszcze nie słyszeliście tej nowej wersji "Ona jest ze snu", koniecznie nadrobicie zaległości. Muzyka, która łączy pokolenia, zawsze jest w cenie!


DISCOBOYS & SPONTAN & MENELAOS - ONA JEST ZE SNU

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Majówka w rytmie disco polo: Loverboy szykuje muzyczną niespodziankę
 2. Stworzyli hit na każde wesele?! Znani twórcy Magik Band i Romeo podbijają internet nowością "Szalone wesele"
 3. Kolejne przestępstwo w branży disco polo! Ofiarą złoczyńcy popularny z TV Arek Braxton!
 4. Top Girls nagrały własną wersję "Bella Ciao"! Zobacz, jak włoski hit brzmi w disco polo
 5. "Przytul moje serce" – nowy hit od Boys! Mega premiera
 6. Joanna Narożna i jej nowa miłość! Żona Dawida Narożnego zaskakuje wyznaniem w mediach! Co dalej z jej związkiem?
 7. Wielka impreza! Taneczny Spodek 2025: Największe gwiazdy disco polo w Katowicach! Kto wystąpi, bilety!
 8. Są identyczni?! Filip Lato wcielił się w Skolima! Zobaczcie nagranie! Artysta może wygryźć króla latino?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie