Reklama
Polecamy


Reklama

Hit gwiazdy disco polo w zwariowanej wersji! Dzikość na pierwszym miejscu!

2019-01-18T08:00:00+01:00 Hit gwiazdy disco polo w zwariowanej wersji! Dzikość na pierwszym miejscu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/hit-gwiazdy-disco-polo-w-zwariowanej-wersji-dzikosc-na-pierwszym-miejscu-1547679210.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: HulaKula - FaceBook
Reklama


Ogólna

„No chętnie” od formacji Dejw bije rekordy popularności. Pierwsza zmiana z VOX FM postanowiła rozbawić słuchaczy tworząc swoją wersję utworu!

Reklama

Formacja Dejw zaskakuje nas już od dłuższego czasu. Wzrost popularności młodych muzyków przekłada się na jeszcze mocniej dopracowane produkcje, które możemy usłyszeć w telewizji czy w radioodbiornikach.

Zobacz również: Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!

Produkcja „No chętnie” ma na YouTube ponad 4.5 miliona odsłon, przez co można nazwać ją jedną z najgorętszych w końcówce 2018 roku. Obok tej sytuacji obojętnie nie przeszli prezenterzy Radia VOX FM – Magda Gawlik, Konrad Piwowarski i Norbert Bieńkowki. Stworzyli oni własną, dziką wersję utworu „No chętnie”, opierając się na modnym ostatnio temacie.

O co dokładnie chodzi? Jak poszło prowadzącym „Pierwszej zmiany”? Sprawdźcie sami!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!
  2. Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!
  3. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.