2021-02-06T16:24:00+01:00 Hit Dawida Narożnego w rękach znanego kompozytora. Efekt zdumiewa. https://disco-polo.info/uploads/news/hit-dawida-naroznego-w-rekach-znanego-kompozytora-efekt-zdumiewajpg.jpg

Hit Dawida Narożnego w rękach znanego kompozytora. Efekt zdumiewa.

Redakcja , 06 Luty 2021  16:24
Hit Dawida Narożnego w rękach znanego kompozytora. Efekt zdumiewa.
Źródło zdjęć: Youtube
Reklama

Dance'owe brzmienie i taneczny kunszt, od pierwszych sekund porywają na parkiet. Nikt nie ma chyba wątpliwości, że pomimo doskonałości oryginału, ta modyfikacja równie mocno porusza ciało

Reklama

Popularność utworów disco polo urasta do największych rozmiarów. Każda muzyczna publikacja, to gratka dla słuchaczy, święto dla artysty i solidna podstawa do stworzenia remixu dla kompozytorów i DJ-ów.

Zobacz również: Chcą zarobić miliony?! Nowy biznes popularnych gwiazdorów disco polo! To będzie interes ich życia!

Tylko najwyższa jakość zasługuje na kontynuację, a takie fundamenty funduje muzykom Dawid Narożny. Piosenkarz jakiś czas temu udostępnił utwór pt. "Pokochaj mnie". Tymczasem do internetu trafiła znakomita przeróbka przeboju stworzona przez popularnego w branży DJ'a. Za produkcją stoi Sequence, a jej charakterystyka, to najwyższy poziom muzycznego tworzenia.

Dance'owe brzmienie i taneczny kunszt, od pierwszych sekund porywają na parkiet. Nikt nie ma chyba wątpliwości, że pomimo doskonałości oryginału, ta modyfikacja równie mocno poruszy ciało i wprawi w dobry nastrój!

Dj Sequence znany jest z wysokojakościowych kompozycji i tym razem nie jest inaczej. Fani DJ-a i Narożnego, zostawili w serwisie YouTube mnóstwo pozytywnych komentarzy: „Super, super, super! Extra piosenka i remix!”, „Jak zawsze bombowo, piękny głos, wspaniała muzyka!”, to tylko niektóre z nich.

My jesteśmy przekonani, że zgracie na swoje playlisty obie wersje. Miłego odsłuchu!

Zobacz również: Dubaj! Znany wokalista disco polo zespołu Classic był blisko wielkiej tragedii! Wszystko działo się na Jego oczach!

Reklama
Zobacz teledysk: Dawid Narożny - Pokochaj Mnie (DJ Sequence Remix)
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. To wydarzyło się naprawdę! Wokalistka disco polo opowiedziała o tragicznej miłości! Publikacja podbija sieć!
  2. Mamaginekolog tańczy z mężem do nowego hitu disco polo! Nagranie podbija sieć! VIDEO
  3. Letni nagrają duet z Mamąginekolog?! Autorzy HITU disco polo zachwyceni Jej nagraniem z mężem! VIDEO podbija już internet!
  4. Gwiazdor disco polo złamał prawo?! Policja wtargnęła na domówkę, goście tańczyli na stole!
  5. Przepiękna wokalistka disco polo wygląda niezwykle ponętnie! Szpilki podkreślają jej cudowną figurę!
  6. Branża disco polo świętuje! To już pewne - Powracają wesela!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama