Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdy disco polo znowu w natarciu! Uwielbiane wokalistki Top Girls wzięły się do pracy!

2020-08-06T15:52:00+02:00 Gwiazdy disco polo znowu w natarciu! Uwielbiane wokalistki Top Girls wzięły się do pracy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/gwiazdy-disco-polo-znowu-w-natarciu-uwielbiane-wokalistki-wciaz-pracuja-na-swoja-marke-1596231316.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/ZespolTopGirls
Reklama


Ogólna

Do grupy szalenie ambitnych i konsekwentnych osób, należą trzy piękne wokalistki, które od kilku już lat towarzyszą nam w discopolowej rzeczywistości

Reklama

Nie ustają ciężkie prace nad nowymi projektami gwiazd disco polo. Istnieją zespoły, które osiągnęły już upragniony muzyczny szczyt i to te właśnie formacje pracują najciężej, by umacniać swoją pozycję na rynku i wciąż podbijać serca ukochanych fanów.

Zobacz również: Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!

Do grupy szalenie ambitnych i konsekwentnych osób, należą trzy piękne wokalistki, które od kilku już lat towarzyszą nam w discopolowej rzeczywistości. Mowa oczywiście o zespole Top Girls.

Artystki wydały kilka znakomitych przebojów, o których już teraz można mówić w kontekście utworów ponadczasowych. Piosenki „Mleczko”, czy „Jakbyś mnie zechciał”, to podstawa udanej imprezy.

Dotarliśmy jednak do fotografii, która świadczy o dalszej aktywnej działalności zespołu. Andrzej Jorsz, popularny w branży specjalista od masteringu wokalnego, udostępnił materiał, na którym można dostrzec dwie z trzech pań z formacji Top Girls. Dziewczyny przebywały w studiu u Andrzeja, a to może zwiastować kolejne, niezwykle roztańczone propozycje od całego żeńskiego trio.

Nie możemy się doczekać efektów wizyty dziewczyn w studiu, ale już teraz mamy pewność, że kolejny hit puka do drzwi naszych odbiorników.

A Wy chcielibyście już usłyszeć, co przygotowuje zespół Top Girls?

Zobacz również: Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!
  2. Ciężko oderwać wzrok! Wokalista disco polo zaśpiewał dla swojej przepięknej żony! VIDEO
  3. Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.