Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-06T15:52:00+02:00 Gwiazdy disco polo znowu w natarciu! Uwielbiane wokalistki Top Girls wzięły się do pracy! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/gwiazdy-disco-polo-znowu-w-natarciu-uwielbiane-wokalistki-wciaz-pracuja-na-swoja-marke-1596231316.jpg
Reklama

Gwiazdy disco polo znowu w natarciu! Uwielbiane wokalistki Top Girls wzięły się do pracy!

Redakcja , 06 Sierpień 2020  15:52
Gwiazdy disco polo znowu w natarciu! Uwielbiane wokalistki Top Girls wzięły się do pracy!
Źródło zdjęć: facebook.com/ZespolTopGirls
Reklama

Do grupy szalenie ambitnych i konsekwentnych osób, należą trzy piękne wokalistki, które od kilku już lat towarzyszą nam w discopolowej rzeczywistości

Reklama

Nie ustają ciężkie prace nad nowymi projektami gwiazd disco polo. Istnieją zespoły, które osiągnęły już upragniony muzyczny szczyt i to te właśnie formacje pracują najciężej, by umacniać swoją pozycję na rynku i wciąż podbijać serca ukochanych fanów.

Zobacz również: Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj mnie'!?

Do grupy szalenie ambitnych i konsekwentnych osób, należą trzy piękne wokalistki, które od kilku już lat towarzyszą nam w discopolowej rzeczywistości. Mowa oczywiście o zespole Top Girls.

Artystki wydały kilka znakomitych przebojów, o których już teraz można mówić w kontekście utworów ponadczasowych. Piosenki „Mleczko”, czy „Jakbyś mnie zechciał”, to podstawa udanej imprezy.

Dotarliśmy jednak do fotografii, która świadczy o dalszej aktywnej działalności zespołu. Andrzej Jorsz, popularny w branży specjalista od masteringu wokalnego, udostępnił materiał, na którym można dostrzec dwie z trzech pań z formacji Top Girls. Dziewczyny przebywały w studiu u Andrzeja, a to może zwiastować kolejne, niezwykle roztańczone propozycje od całego żeńskiego trio.

Nie możemy się doczekać efektów wizyty dziewczyn w studiu, ale już teraz mamy pewność, że kolejny hit puka do drzwi naszych odbiorników.

A Wy chcielibyście już usłyszeć, co przygotowuje zespół Top Girls?

Zobacz również: Białe szaleństwo Artystki disco polo! Wybrała się w Dolomity, aby nacieszyć się śniegiem?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Magda Narożna jako królowa disco polo wprawiła w osłupienie fanów! Jej nogi robią furorę w sieci!
  2. Co Ona plecie?! Wokalistka disco polo szokuje swoich fanów
  3. Wokalista disco polo zapowiedział gorącą nowość! Prawa Lewa stanie się nowym hitem?!
  4. Mega gorąca sesja pięknej gwiazdy disco polo. Artystka poruszyła wyobraźnie fanów!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej