2020-11-17T07:20:00+01:00 Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/gwiazdy-disco-polo-wlewaja-nadzieje-w-serca-fanow-wzruszajacy-wpis-1604524304.jpg

Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!

Redakcja , 17 Listopad 2020  07:20
Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!
Źródło zdjęć: instagram.com/classic_zespol/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Popularni artyści disco polo wlewający nadzieję i optymizm w serca słuchaczy

Reklama

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że branża disco polo, mimo swej potężnej siły i ogromnych zasięgów cierpi. Nie zostały nam odebrane dzieła artystów, bo te które już z nami były, na zawsze pozostają w sercach i pamięci, a te które pojawiają się teraz, dodają otuchy i również aspirują, by na wieki grać w naszych umysłach.

Zobacz również: Fani Marcina Millera Boys uronili łzy! To co zrobił właśnie gwiazdor disco polo wzruszyło wielu Polaków!

Wirus odebrał nam jedną jakże istotną wartość - wspólne spotkania pod roztańczoną sceną i żywa relacja gwiazdy z rozbawionym tłumem. Artyści jednak, nie zapominają o swoich ukochanych fanach. Ostatnio na profilu zespołu Classic, pojawił się wpis, wlewający nadzieję i optymizm w serca słuchaczy.

Gwiazdorzy dodali zdjęcie z koncertu, na którym energicznie realizują występ. Pod postem napis, który wielu przywróci wiarę, że już niedługo, do upragnionej normalności: „Na razie wszystko zamknięte i odwołane ale... Jeszcze będzie przepięknie Jeszcze będzie normalnie”. I my mocno, oburącz trzymamy się tej prognozy.

Oby obrazki, jak te od grupy Classic, powróciły na stałe przed nasze oczy. Tylko dobra muzyka i świetna zabawa, są zwierciadłem znakomitej energii i dobrego ducha w ludziach.

Czekamy na świetne czasy, zapowiadane przez Roberta Klatta i jego ekipę.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo - Agnieszka Drewnicka - Exaited zachwyca odważną stylizacją! Fani komentują 'Piękna jak zawsze'

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Najpopularniejszy duet w disco polo z genialną premierą! To będzie hit lata 2021?! Internauci już komentują nowość od Mirage i Yoko!
  2. Wielka premiera?! Grupa disco polo Weź nie Pytaj nagrała nowość w duecie ze Sławomirem! Zobaczcie gorący materiał!
  3. Cudowna i niezwykle kusząca wokalistka disco polo odsłoniła zgrabne nogi! Gwiazda zachwyciła piękną suknią! W sieci zawrzało!
  4. Śliczna wokalistka disco polo odsłoniła ciało! Fani komplementują artystkę 'Jesteś utalentowana i piękna'
  5. Śliczna wokalistka disco polo czaruje zgrabnymi nogami na koncercie! Fanom opadły szczęki! Wygląda BOSKO!
  6. Playboys i Miły Pan pokazali wspólny teledysk 'Ideały' ! Fani disco polo nie mają wątpliwości! To będzie hit tego lata!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami