Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdy disco polo w towarzystwie polskiego poety!

2018-10-17T13:00:00+02:00 Gwiazdy disco polo w towarzystwie polskiego poety! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/gwiazdy-disco-polo-w-towarzystwie-polskiego-poety-1539108824.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Super ekipa - komentują internauci udostępnione do sieci zdjęcie formacji disco polo

Reklama

Trasy koncertowe gwiazd muzyki disco polo & dance często zaskakują. Podczas jednej z nich formacja znana z takich przebojów jak "Jedno małe zdjęcie", "Jesteś dla mnie mega" czy "Zaczarowała mnie" postanowiła poszerzyć horyzonty. Członkowie grupy Enjoy udali się do muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie. 

Zobacz również: Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!

Artyści oprócz tego że zwiedzili obiekt, zrobili sobie również wiele zdjęć. Jedno z nich - w towarzystwie Jana Kochanowskiego - trafiło do sieci. Grupa zrobiła sobie zdjęcie przy rzeźbie poety, który tworzył w epoce renesansu.

"Super ekipa" - podpisali fotkę pierwsi internauci. Czy to właśnie tego typu podróże inspirują grupę do pisania nowych produkcji? 

Poniżej prezentujemy Wam ostatnią premierę zespołu Enjoy pt. Zakochałem się

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!
  2. Niezwykle rytmiczna premiera disco polo! Grupa HaszTak stworzył hit. który pokocha cała Polska?
  3. Legendarny gwiazdor disco polo wziął udział w niecodziennym pokazie! Widzowie i fani pod ogromnym wrażeniem.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.