Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdy disco polo w hymnie mężczyzn pijących! Ta produkcja podbije rynek?!

2020-01-01T11:00:00+01:00 Gwiazdy disco polo w hymnie mężczyzn pijących! Ta produkcja podbije rynek?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/goraca-premiera-disco-polo-dla-pieknych-kobiet-koniecznie-posluchajcie-1577549800.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Panowie z zespołu Naspawani postawili na nieco inne klimaty i nagrali piosenkę zatytułowaną „Zdrowie naszych kobiet”

Reklama

Czyżby świat disco polo miał się wzbogacić o kolejny przebój? Twórcy hitu „Jabole” postawili na totalną nowość. Branża muzyki tanecznej zadrżała. 

Zobacz również: Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!

Naspawani w branży disco polo zasłynęli kawałkiem o magicznym trunku, który został zatytułowany „Jabole”.W końcu kto z nas, przynajmniej raz w życiu nie próbował wyskokowego trunku, który potrafi włączyć wyobraźnie i sprawić, że świat zaczyna wirować.

Panowie z zespołu Naspawani tym razem postawili na nieco inne klimaty i nagrali piosenkę zatytułowaną „Zdrowie naszych kobiet”. Kawałek od pierwszych sekund porywa do tańca.

Piosenka jest bardzo rytmiczna i szybka. Wykonawcy wiedzą, jakie są względem nich oczekiwania ich najwierniejszych fanów, którzy bardzo długo musieli czekać na tę chwilę, aż w końcu światło dzienne ujrzy nowość od ich ulubionego zespołu ze świata disco polo.

Trzeba stwierdzić, że artyści postarali się i chyba udało im się wynagrodzić ten okres oczekiwania. Kawałek „Zdrowie naszych kobiet” powinien stać się hymnem mężczyzn pijących zdrowie swoich wybranek, bez których nie potrafią wyobrazić sobie życia.

Jak wam się podoba?

Zobacz również: Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piosenka disco polo z potencjałem na weselny szlagier podbija sieć. Sprawdźcie koniecznie!
  2. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!
  3. Osobiste wyznanie popularnej gwiazdy disco polo! Artystka szczerze o trudach małżeństwa!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.