2018-06-29T05:30:00+02:00 Gwiazdy disco polo na żywo w TV PLUS! Wielki koncert w Dolinie Charlotty. Sławomir, Cleo, Weekend, Boys, Future Folk, a także ulubione polskie kabarety – tak zapowiada się „Wielka zabawa TV Puls” w Dolinie Charlotty. https://disco-polo.info/uploads/news/2018/06/gwiazdy-disco-polo-na-zywo-w-tv-plus-wielki-koncert-w-dolinie-charlotty-1530101553.jpg Disco-Polo.info

Gwiazdy disco polo na żywo w TV PLUS! Wielki koncert w Dolinie Charlotty.


Autor: Goliat, 29 Czerwiec 2018  05:30
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Sławomir, Cleo, Weekend, Boys, Future Folk, a także ulubione polskie kabarety – tak zapowiada się „Wielka zabawa TV Puls” w Dolinie Charlotty.

Gwiazdy disco polo na żywo w TV PLUS! Wielki koncert w Dolinie Charlotty.
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Karol „Kolorek” Stefanowicz – czy to nowy Zenek Martyniuk Disco Polo? Fani nie mają wątpliwości!
  2. Andre padł ofiarą kradzieży! Gwiazdor disco polo stracił cenne przedmioty
  3. Cola zachwyca wykonaniem utworu „Zabiorę Cię” zespołu Bayera! To nagranie robi furorę
Reklama

Impreza odbędzie się w piątek 29 czerwca, a w programie muzyczno-rozrywkowe powitanie lata, czyli najlepsze hity i skecze, które bawią całą Polskę. W roli prowadzących: Kabaret pod Wyrwigroszem i Kabaret Rak w towarzystwie fantastycznej Joanny Bartel.

Transmisja od godziny 20:00, tylko w TV Puls!

Widzów na „Wielką zabawę TV Puls” zaprasza gwiazda rock polo, Sławomir, w pierwszym zwiastunie promującym imprezę: 

Na scenie, oprócz Sławomira, wystąpią uwielbiane przez Polaków gwiazdy muzyki rozrywkowej: Cleo, Boys, Weekend i Future Folk.

Widzów do tańca porwie Patrycja Runo, która wraz z zespołemzaprezentuje największe hity muzyki cygańskiej m.in. „Ore ore” czy „Oj Mamo, Mamo”.

Doskonałą zabawę zapewnią także kabarety i artyści-komicy: Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Joanna Bartel, Kabaret z Konopi i Antoni Gorgoń Grucha.

„Wielka zabawa TV Puls” to doskonała okazja do wspólnego wykonania najbardziej znanych i uwielbianych przez Polaków utworów. Do wspólnych śpiewów zachęci widzów nieoceniony wodzirej Paweł Gołębski!

Dolina Charlotty, w której odbędzie się „Wielka zabawa TV Puls”, położona jest w samym sercu natury nad Jeziorem Zamełowskim, zaledwie kilka kilometrów od bałtyckich plaż i nadmorskiego kurortu Ustka.Leśny Amfiteatr w Dolinie Charlotty stanowi jedną z największych muzycznych atrakcji na Pomorzu. Jego powierzchnia pomieści 10-tysięczną widownię, a występowały tu takie legendarne gwiazdy jak: Carlos Santana, Alice Cooper i Bonnie Tyler.

Znajdź więcej informacji:

Polecamy

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Mega premiera Bayera - "Zabiorę Cię"! To murowany hit karnawału?
  2. Dawid i Joanna Narożna rozbili bank! „Przytul mnie jak dawniej” zgarnia fortunę
  3. Karina Opyrchał zachwyca! „Ostatnia Noc” to taneczny hit z orientalnym klimatem
  4. Kordian rozgrzał publiczność w „Gorącym Potoku”! „Bida w kraju” hitem wieczoru
  5. Wielkie serce finalistki „Disco Star”! Kasia Malżycka spełniła marzenie wiernej fanki
  6. Eksplozja emocji! Nowa piosenka „Endorfina” od Explozji robi furorę wśród fanów disco polo!
  7. Piękni i Młodzi Dawid Narożny i Joanna Narożna we wzruszającym duecie ”Przytul mnie jak dawniej” – fani zachwyceni
  8. Ela Kliś zaskakuje fanów! Przedpremiera piosenki ”Słowa to żart” już dostępna
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły