2023-10-27T21:26:00+02:00 Gwiazdy disco polo na weselu: Ile kosztuje koncert ulubieńców polskich parkietów? Gwiazdy disco-polo na weselu: Sprawdź, ile kosztuje koncert Zenka Martyniuka, Sławomira czy zespołu Boys. Czy warto wynająć gwiazdę na swoje wesele? https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdy-disco-polo-na-weselu-ile-kosztuje-koncert-ulubiencow-polskich-parkietowpng.png Disco-Polo.info

Gwiazdy disco polo na weselu: Ile kosztuje koncert ulubieńców polskich parkietów?


Gwiazdy disco-polo na weselu: Sprawdź, ile kosztuje koncert Zenka Martyniuka, Sławomira czy zespołu Boys. Czy warto wynająć gwiazdę na swoje wesele?

Autor: Adam Begier, 27 Październik 2023  21:26
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Gwiazdy disco polo na weselu: Ile kosztuje koncert ulubieńców polskich parkietów?
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Joker ujawnia fragment nowego hitu 'Kompas'! To będzie hit lata?
 2. Teresa Werner szokuje! Odważne zdjęcie 66-letniej Królowej Śląskich Szlagierów podbija Internet!
 3. Skolim: Król Latino z Gorącą Premierą "Wejde wyjde"
Reklama

  Muzyka disco-polo od lat stanowi integralną część polskich wesel, gwarantując niezapomnianą zabawę i energiczne rytmy, które przyprawiają o taneczne szaleństwo. Jak się okazuje, pary młode coraz częściej decydują się nie tylko na tradycyjne zespoły grające w tym gatunku, ale wręcz na gwiazdy polskiej sceny disco-polo. Jednak takie przyjemności nie należą do najtańszych.

  Gwiazdy disco polo a ich stawki za występy

  Zespoły i soliści disco-polo cieszą się ogromną popularnością, co przekłada się na ich wynagrodzenie za koncerty prywatne. Wśród najbardziej rozpoznawalnych postaci tego gatunku muzycznego jest Zenek Martyniuk, lider zespołu Akcent. Za wykonanie takich hitów jak "Gwiazda" Martyniuk otrzymuje sumę około 40 tysięcy złotych za jednorazowy występ. W podobnej stawce znajduje się Sławomir, znany głównie z piosenki "Miłość w Zakopanem", który również może liczyć na 40 tysięcy złotych za koncert.

  Nieco niższą, ale wciąż imponującą stawką może pochwalić się zespół Boys, który za występ bierze około 35 tysięcy złotych. Z kolei zespół Piękni i młodzi za swoje koncerty na weselach otrzymuje około 25 tysięcy złotych.

  Nie tylko disco polo: Inne gwiazdy na weselnych parkietach

  Nie tylko gwiazdy disco-polo cieszą się zainteresowaniem par młodych, które planują swoje wesele. Edyta Górniak, jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek, śpiewa również na weselach. Za taki występ liczy sobie aż 60 tysięcy złotych.

  Michał Wiśniewski, znany przede wszystkim z działalności w zespole Ich Troje, zarabia na weselnych występach 35 tysięcy złotych. Cleo, reprezentantka Polski na Eurowizji, za swój koncert otrzymuje 20 tysięcy złotych.

  Decyzja o wynajęciu gwiazdy na wesele jest nie tylko wyrazem prestiżu, ale przede wszystkim gwarancją niezapomnianej zabawy. Niemniej jednak warto zastanowić się, czy wysoka cena za kilkugodzinny koncert jest dla nas akceptowalna. Jedno jest pewne - wesele z udziałem gwiazdy na pewno zostanie zapamiętane na długo przez wszystkich gości.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Podwójne świętowanie! Znany gwiazdor disco polo został ojcem w Dzień Ojca "Ignacy dostał 10 punktów" Power Boy nie kryje wzruszenia!
  2. Andre rozkręcił Wesele Karoliny i Bartosza! To specjalista od tego typu imprez! Zobacz materiał
  3. Laura rozpala zmysły nowym utworem! Gorąca PREMIERA pt. "Nasz czas"! To hit wakacji?
  4. Bartosz Jagielski z nowym hitem "Ty jesteś Hot" podbije branże muzyczną w Polsce?! Posłuchaj przedpremiery!
  5. Disco polo na szczycie popularności?! Niesamowite tłumy na koncercie zespołu After Party w Łęczycy!
  6. Oskaro szokuje fanów! Nowe zdjęcia z Tunezji i hit "Baila" podbijają Internet!
  7. Dawid Narożny numerem jeden w Disco Polo? Zobacz jak łączy wielkie koncerty z kameralnymi uroczystościami!
  8. Skolim: Król Latino z Gorącą Premierą "Wejde wyjde"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie