Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdor disco polo zostanie ojcem! Ukochana artysty pokazała ciążowy brzuszek!

2020-07-06T18:12:00+02:00 Gwiazdor disco polo zostanie ojcem! Ukochana artysty pokazała ciążowy brzuszek! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/nowy-potomek-w-zespole-playboys-to-wielka-chwila-dla-kuby-1593714755.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/kuba.kusinski.5/
Reklama


Życie gwiazd

Internauci spieszą z gratulacjami i nie kryją zachwytu pod zdjęciem: „Gratulacje”, „Będzie córcia, gratulacje”

Reklama

Wśród artystów disco polo, panuje przekonanie o dwóch kluczowych w życiu wartościach. Rodzina i muzyka...te aspekty, są najbardziej istotne w życiu gwiazd muzyki tanecznej.

Zobacz również: Seksowne zdjęcia wokalistki Top Girls dostały się do sieci! Gwiazda disco polo zachwyca gorącymi ujęciami!

Przykładanie wielkiej wagi, jest wprost proporcjonalne do intensywności pielęgnowania ww. zjawisk. Doskonale wiemy, jak bardzo muzycy troszczą się o to, by fani mogli jak najczęściej usłyszeć taneczną nowość. Niemniej aktywnie uczestniczą w życiu rodzinnym, rozwijając relacje z partnerami, czy planując powiększenie rodziny.

Do sieci trafiła ostatnio wiadomość o nowym członku zespołu Playboys. Okazuje się, że potomstwa spodziewa się Kuba Kusiński, wraz ze swoją ukochaną żoną. Formacja opublikowała fotografię, która przedstawia ich wieloletniego członka z małżonką, która wskazująco obejmuje swój zaokrąglony brzuszek, wieszcząc jednocześnie światu wspaniałą nowinę.

Koledzy z grupy Playboys nie kryli zadowolenia na profilu, pytając przy tym fanów o płeć maleństwa. To niezwykle radosna i pozytywna wiadomość.

Odbiorcy spieszą z gratulacjami i nie kryją zachwytu pod zdjęciem: „Gratulacje”, „Będzie córcia, gratulacje”. My także przyłączamy się do tej fali ekscytacji i życzymy wszystkiego dobrego dla rodziców i nowego członka discopolowej rodziny!

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w roli kury domowej? Gwiazda mówi o tym wprost!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna i Tede! Wokalistka disco polo udostępniła wymowne zdjęcie z gwiazdą rapu!
  2. Co za ciało! Niezwykle gorący materiał gwiazdy disco polo rozpala zmysły internautów!
  3. Gorąca nowość disco polo osadzona w latynoskich klimatach podbija sieć!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.