Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo zostanie ojcem! Ukochana artysty pokazała ciążowy brzuszek!

2020-07-06T18:12:00+02:00 Gwiazdor disco polo zostanie ojcem! Ukochana artysty pokazała ciążowy brzuszek! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/nowy-potomek-w-zespole-playboys-to-wielka-chwila-dla-kuby-1593714755.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/kuba.kusinski.5/
Reklama


Życie gwiazd

Internauci spieszą z gratulacjami i nie kryją zachwytu pod zdjęciem: „Gratulacje”, „Będzie córcia, gratulacje”

Reklama

Wśród artystów disco polo, panuje przekonanie o dwóch kluczowych w życiu wartościach. Rodzina i muzyka...te aspekty, są najbardziej istotne w życiu gwiazd muzyki tanecznej.

Zobacz również: Gorąca premiera od zespołu disco polo! Artysta zdradził co lubi tytułowa bohaterka!

Przykładanie wielkiej wagi, jest wprost proporcjonalne do intensywności pielęgnowania ww. zjawisk. Doskonale wiemy, jak bardzo muzycy troszczą się o to, by fani mogli jak najczęściej usłyszeć taneczną nowość. Niemniej aktywnie uczestniczą w życiu rodzinnym, rozwijając relacje z partnerami, czy planując powiększenie rodziny.

Do sieci trafiła ostatnio wiadomość o nowym członku zespołu Playboys. Okazuje się, że potomstwa spodziewa się Kuba Kusiński, wraz ze swoją ukochaną żoną. Formacja opublikowała fotografię, która przedstawia ich wieloletniego członka z małżonką, która wskazująco obejmuje swój zaokrąglony brzuszek, wieszcząc jednocześnie światu wspaniałą nowinę.

Koledzy z grupy Playboys nie kryli zadowolenia na profilu, pytając przy tym fanów o płeć maleństwa. To niezwykle radosna i pozytywna wiadomość.

Odbiorcy spieszą z gratulacjami i nie kryją zachwytu pod zdjęciem: „Gratulacje”, „Będzie córcia, gratulacje”. My także przyłączamy się do tej fali ekscytacji i życzymy wszystkiego dobrego dla rodziców i nowego członka discopolowej rodziny!

Zobacz również: Sukces goni sukces! Spektakularne osiągnięcie wokalistek disco polo - Top Girls!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!
  2. Telewizyjny hit związany z disco polo wkracza w decydującą fazę!
  3. Jak zarobić milion w disco polo?! Daj To Głośniej wie o tym doskonale!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.