Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-11-24T17:08:00+01:00 Gwiazdor disco polo zdradził szczegóły dotacji! Zaskakujące słowa Radka Liszewskiego! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/gwiazdor-disco-polo-powiedzial-co-zrobilby-z-dotacja-zaskakujace-slowa-1606060076.jpg
Reklama

Gwiazdor disco polo zdradził szczegóły dotacji! Zaskakujące słowa Radka Liszewskiego!

Redakcja , 24 Listopad 2020  17:08
Gwiazdor disco polo zdradził szczegóły dotacji! Zaskakujące słowa Radka Liszewskiego!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Do sprawy teraz odniósł się jeden z beneficjentów rządowej darowizny. Radek Liszewski, kilka dni po całym zamieszaniu

Reklama

W ostatnim czasie, branża disco polo dość mocno oberwała od potężnego i znanego w całym świecie koronawirusa. To jednak nie jedyny grom, jaki spadł na świat taneczny.

Zobacz również: Na Instagramie Pauli z Top Girls pojawił się odważny wpis! Artystka disco polo mówi stop hejterom!

Niektórzy artyści zostali wytknięci i napiętnowani w sieci, za pojawienie się na popularnej liście dotacyjnej dla branży artystycznej. Sumy rzędu pół miliona złotych, zrobiły zbyt mocne wrażenie na opinii publicznej, a twórcy, którzy zostali „obdarowani”, poczuli na własnej skórze, co znaczy wzburzenie społeczeństwa.

Do sprawy teraz odniósł się jeden z beneficjentów rządowej darowizny. Radek Liszewski, kilka dni po całym zamieszaniu, zamieścił w sieci nagranie, na którym tłumaczy fanom, na czym polegała ów zapomoga. Ja jako przedsiębiorca, ubiegając się o taką dotację, musiałem przedstawić jakiś biznesplan, na co w ogóle chcę przeznaczyć te pieniądze, które miałbym otrzymać[...] Nie mogłem np. wynająć statku i popłynąć sobie w rejs dookoła świata, bo to nie o to chodzi. To były bardzo ścisłe i określone kryteria, jak tymi pieniędzmi trzeba rozporządzić”, powiedział na wstępie wypowiedzi lider grupy Weekend.

„...A więc wymyśliłem sobie, że stworzymy mega ogromny koncert, potężny profesjonalny, tylko z tą różnicą, że zawsze na takie koncerty jestem zapraszany, a w tym przypadku taki koncert musiałbym zorganizować ja sam, jako beneficjent tejże dotacji[...] Tak naprawdę nikt nie rozumie, że te pieniądze nie były dla mnie...”.

Radek długo i dokładnie tłumaczył na czym polegała dotacja, zaznaczając przy okazji swój słuszny żal, o hejt, który się na niego wylał.

Zobaczcie całe nagranie z wypowiedzi gwiazdora i dajcie znać co Wy o tym myślicie

Zobacz również: Kusząca wokalistka disco polo podczas remontu kusi głębokim dekoltem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Figlarz podbije rynek disco polo? 'Jolka Jolka' z pewnością ucieszy męską część odbiorców
  2. Wielki przełom! Popularne gwiazdy disco polo udostępniły teledyski osobom niesłyszącym i niedosłyszącym!
  3. Najnowsza produkcja duetu disco polo Skalars i Dance 2 Disco jest już dostępna. Uwagę zwraca tekst
  4. Gwiazda disco polo pokazała gołe pośladki! Ten kadr wymknął się spod kontroli.

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej