Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-10-27T09:50:00+01:00 Gwiazdor disco polo za kierownicą taksówki?! Autoreklama trafiła do sieci! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/artysta-disco-polo-w-nowej-roli-szczerze-poinformowal-o-tym-na-instagramie-1603220263.jpg
Reklama

Gwiazdor disco polo za kierownicą taksówki?! Autoreklama trafiła do sieci!

Redakcja , 27 Październik 2020  09:50
Gwiazdor disco polo za kierownicą taksówki?! Autoreklama trafiła do sieci!
Źródło zdjęć: instagram.com/kulczynsky_shantel/
Reklama

Piosenkarz utworzył na instagramowej relacji krótką autoreklamę: „Jakby ktoś szukał szybkiej Taxi w Rzeszowie, to się polecam

Reklama

Ostatnie tygodnie, to nie jest łatwy czas dla twórców disco polo. Artyści są na przymusowym odpoczynku, ponieważ ich podstawowe zajęcie, zostało zwyczajnie zakazane z powodu panującej pandemii.

Zobacz również: Śliczna gwiazda disco polo rozpięła płaszcz i pokazała stanik! Odważna publikacja artystki

Gwiazdy musiały więc ruszyć do zawodowej ofensywy, by udowodnić sobie i światu, że z każdej sytuacji jest wyjście. Umiejętności muzyczne i charyzmę koncertową trzeba przeistoczyć w nieco inne działania. Doskonałym przykładem zaradności i odnalezienia pomysłu na tymczasowe zajęcie, jest Konrad Kulczyński - znany wokalistka i lider grupy Shantel.

Konrad i jego zespół, to doskonale funkcjonująca grupa, która cieszy się ogromnym uznaniem i sympatią fanów. Ich przeboje szturmem podbiły rynek disco polo. Przyszedł jednak czas na drobny zawodowy „skok w bok”. Jak poinformował na swoim profilu artysta, teraz można go spotkać w roli taksówkarza!

Piosenkarz utworzył na instagramowej relacji krótką autoreklamę: „Jakby ktoś szukał szybkiej Taxi w Rzeszowie, to się polecam. I na Bolcie mnie złapiecie”. Bolt to także aplikacja, z której korzystają przewoźnicy osób.

Konradowi życzymy powodzenia i apelujemy, by gdzieś między kursami, zapisywał kolejne nuty, nowego przeboju, który tuż po pandemii, pozwoli grupie Shantel koncertować bez przerwy.

Zobacz również: Zwycięscy popularnego programu disco polo z genialną premierą! To nowa siła na rynku muzycznym?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Masters z niezwykłą premierą disco polo! 'Ona przyszła tutaj sama' to prawdziwy sztos?!
  2. Gwiazda disco polo powaliła na kolana obłędnym biustem! Jej dekolt robi wrażenie!
  3. Śliczna gwiazda disco polo rozpięła płaszcz i pokazała stanik! Odważna publikacja artystki
  4. A jednak! Mimo braku koncertów na konto gwiazd disco polo - Top Girls trafiły pokaźne miliony!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej