2020-10-27T09:50:00+01:00 Gwiazdor disco polo za kierownicą taksówki?! Autoreklama trafiła do sieci! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/artysta-disco-polo-w-nowej-roli-szczerze-poinformowal-o-tym-na-instagramie-1603220263.jpg

Gwiazdor disco polo za kierownicą taksówki?! Autoreklama trafiła do sieci!

Redakcja , 27 Październik 2020  09:50
Gwiazdor disco polo za kierownicą taksówki?! Autoreklama trafiła do sieci!
Źródło zdjęć: instagram.com/kulczynsky_shantel/

Piosenkarz utworzył na instagramowej relacji krótką autoreklamę: „Jakby ktoś szukał szybkiej Taxi w Rzeszowie, to się polecam


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Ostatnie tygodnie, to nie jest łatwy czas dla twórców disco polo. Artyści są na przymusowym odpoczynku, ponieważ ich podstawowe zajęcie, zostało zwyczajnie zakazane z powodu panującej pandemii.

Zobacz również: Młody gwiazdor disco polo zaskoczył nową premierą w stylu folk! Utwór 'Po co mi to było' podbije listy przebojów?!

Gwiazdy musiały więc ruszyć do zawodowej ofensywy, by udowodnić sobie i światu, że z każdej sytuacji jest wyjście. Umiejętności muzyczne i charyzmę koncertową trzeba przeistoczyć w nieco inne działania. Doskonałym przykładem zaradności i odnalezienia pomysłu na tymczasowe zajęcie, jest Konrad Kulczyński - znany wokalistka i lider grupy Shantel.

Konrad i jego zespół, to doskonale funkcjonująca grupa, która cieszy się ogromnym uznaniem i sympatią fanów. Ich przeboje szturmem podbiły rynek disco polo. Przyszedł jednak czas na drobny zawodowy „skok w bok”. Jak poinformował na swoim profilu artysta, teraz można go spotkać w roli taksówkarza!

Piosenkarz utworzył na instagramowej relacji krótką autoreklamę: „Jakby ktoś szukał szybkiej Taxi w Rzeszowie, to się polecam. I na Bolcie mnie złapiecie”. Bolt to także aplikacja, z której korzystają przewoźnicy osób.

Konradowi życzymy powodzenia i apelujemy, by gdzieś między kursami, zapisywał kolejne nuty, nowego przeboju, który tuż po pandemii, pozwoli grupie Shantel koncertować bez przerwy.

Zobacz również: Dawid Narożny stawia na współpracę! Gwiazdor nagrał duet z grupą Motive! Artyści kawałkiem 'Jedyna' zawojują świat?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller odpowiedział na HEJT w genialny sposób! Gwiazdor opublikował również nazwiska hejterów i ich komentarze!
  2. Uwielbiany gwiazdor disco polo ukończył prace nad nowymi utworami! Nadchodząca zima należeć będzie do Loverboya?!
  3. Wysportowana wokalistka disco polo zachwyca kuszącym widokiem! Tak idealnej figury może pozazdrościć jej wiele kobiet!
  4. Mikołajkowa składanka trafiła właśnie do sieci! To największe hity disco polo ostatnich miesięcy!
  5. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi w zimowej stylizacji! Gwiazda disco polo wspiera lokalnych twórców?!
  6. Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!
  7. Uwielbiany gwiazdor disco polo wraca do gry! W sieci pojawiła się muzyczna premiera zespołu Exelent!
  8. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Wokalista odświeżył kawałek sprzed ćwierćwiecza! Poznajecie go?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami