2021-03-26T11:45:00+01:00 Gwiazdor disco polo walczy z koronawirusem! Artysta ujawnił zdjęcie ze szpitala! https://disco-polo.info/uploads/news/covid-19najnowsze-informacje-o-stanie-zdrowia-andrejpg.jpg

Gwiazdor disco polo walczy z koronawirusem! Artysta ujawnił zdjęcie ze szpitala!

Redakcja , 26 Marzec 2021  11:45

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Gwiazdor disco polo walczy z koronawirusem! Artysta ujawnił zdjęcie ze szpitala!
Źródło zdjęć: facebook.com/andrzej.marcysiak - fot.Polsat
Reklama

Covid-19.Najnowsze informacje o stanie zdrowia Andre.

Reklama

Do sieci rzadko trafiają zatrważające informacje dotyczące gwiazd disco polo. Jeżeli jednak już się pojawiają, najczęściej dotyczą fizycznej kondycji artystów.

Zobacz również: Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.

Nie milkną echa po dramatycznej walce o życie i zdrowie jednego z czołowych gwiazdorów muzyki tanecznej. Do internetu trafiły doniesienia, które rzucają nowe światło na chorobę Andrzeja Marcysiaka, znanego w branży jako Andre. 

Twórca hitu "Ale Ale Aleksandra", który stał się legendą muzyki disco polo w najbardziej tanecznym jej wydaniu. Kilka dni temu w przestrzeni publicznej pojawiła się fatalna wiadomość dotycząca Andrzeja. Wokalista otrzymał pozytywny wynik testu na Covid-19. Przebieg choroby nie był łagodny i muzyk skończył w szpitalu.

Ostatnio na profilu Andre ukazał się jednak optymistyczny wpis: "Pozdrawiam! Czuję się lepiej.(waga -10) Jeszcze dużo pracy ale to się da.Dziekuję za każdą pomoc oraz dobre słowo. Miłego dnia życzę.". Dodatkowo w poście pojawiło się zdjęcie, na którym Andrzej prezentuje naprawdę niezłą formę.

Nawet szpitalna sceneria nie zaciera poprawy stanu zdrowia artysty. Cieszymy się, że Andre jest na najlepszej drodze do całkowitego wyzdrowienia.

Życzymy mu dużo siły i szybkiego powrotu do pełnej formy.

Zobacz również: Fani w szoku! Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zaraziła się nową pasją! Nikt jej od tej strony nie znał!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: ANDRE & CHILLI - CZY KIEDYŚ CIĘ ZNAJDĘ
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Co za ciało! Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej zachwyca swoją urodą! Gwiazda disco polo kusi w sieci!
  2. Zmiana składu przepustką do sukcesu?! Mega premiera od Top Girls pt. 'Róże i różowe tulipany'! To prawdziwy hit disco polo?!
  3. Niezwykła podróż w czasie! Niezwykła premiera Marcina Millera BOYS trafiła właśnie do sieci! Te piosenki to HITY!
  4. Śliczna gwiazda zespołu Szpilki odsłoniła piękne ciało! Spróbujcie oderwać wzrok od gwiazdy disco polo!
  5. Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!
  6. Egzamin ustny przepustką do wielkiej kariery w disco polo?! Tak o sukces walczą znani artyści - Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski!
  7. Ta piosenka okaże się nowym hitem disco polo?! Taneczna premiera młodego artysty disco polo podbija sieć!
  8. 7 milionów w dwa miesiące?! Magdalena Narożna z grupą Piękni i Młodzi udowodniła, że to możliwe! Fani gratulują!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami