2020-12-14T19:14:00+01:00 Gwiazdor disco polo szpiegowany! Artysta zlikwidował wiele zdjęć i wpisów! https://disco-polo.info/uploads/news/mocne-slowa-artysty-disco-polo-ma-dosc-usunal-z-profilu-prywatne-materialyjpg.jpg

Gwiazdor disco polo szpiegowany! Artysta zlikwidował wiele zdjęć i wpisów!

Redakcja , 14 Grudzień 2020  19:14
Gwiazdor disco polo szpiegowany! Artysta zlikwidował wiele zdjęć i wpisów!
Źródło zdjęć: instagram.com/arekkopaczewskifanpage/

Sława gwiazd disco polo, to nie tylko przyjemne benefity. Gwiazdor disco polo przyznał się, że jest szpiegowany


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Sława gwiazd disco polo, to nie tylko przyjemne benefity. Czasem trzeba połknąć gorzką pigułkę przygotowaną przez nieprzychylny lub zbyt ciekawskich odbiorców. Artyści mierzą się z takim zjawiskiem nieustannie, lecz jeden z nich nie wytrzymał i rozprawił się z bolączką raz na zawsze.

Zobacz również: Gesek w szczerym wyznaniu i z gorącą premierą! 'Kocham Polki" to nowy hymn mężczyzn?

To koniec prywaty w jego internetowym profilu. Do emocjonalnego wpisu doszło na profilu popularnego twórcy disco polo, Arka Kopaczewskiego. Gwiazdor zmęczony natręctwem niektórych fanów, postanowił zlikwidować ze swojego konta na instagramie prywatne materiały.

Wokalista disco polo poinformował, że od tej pory na tym profilu będą treści związane jedynie z jego muzyczną twórczością. Dla najbliższych, piosenkarz założył nowe konto, by tam dzielić się najintymniejszymi przeżyciami.

„Mam dość fake’owych kont, które mnie podglądają, żeby później gadać i donosić. Nikt nie zobaczy już tutaj zdjęć moich dzieci, tego czy żre kebaba albo zrobiłem sobie zdjęcie w hotelu z basenem. Wszystko co prywatne usunąłem już z profilu...”, ze złością i żalem napisał Arek.

Ta publikacja z pewnością zawiedzie realnych i wiernych fanów artysty. Ciężko natomiast mieć do niego pretensje...walka z fake’owymi profilami, jest jak walka z wiatrakami. Ciężko wygrać, a uciążliwość jest na wysokim stopniu.

Będziecie tęsknić za prywatą Arka na jego fanpage’u?

Zobacz również: Piękni i Młodzi zaskakują nową akcją! Fani wysyłają gwiazdom disco polo wielkie wsparcie!

Reklama

Arek Kopaczewski – Wróć do mnie

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Arek Kopaczewski – Wróć do mnie
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Królowa jest tylko jedna! Znana wokalistka disco polo zachwyciła w internecie swoim ciałem!
  2. Paula Karpowicz - Topky na kwarantannie! Jak czuje się gwiazda disco polo?
  3. Niezwykle piękna żona uwielbianego wokalisty disco polo zachwyca uśmiechem i cudownym zdjęciami! Gwiazda niedawno została mamą!
  4. Córka znanego wokalisty disco polo pójdzie w ślady ojca?! Gesek pochwalił się jej talentem
  5. Odważna i pewna siebie Emila Sanecka z Daj To Głośniej zachwyca wizerunkiem! Gwiazda disco polo postawiła na mocny makijaż!
  6. Drapieżna i mega gorąca premiera od formacji News szaleje w sieci! Utwór pt. 'Koci pazur' przypadł do gustu internautom!
  7. Gorąca wokalistka disco polo kusi w szlafroku! Fani zachwyceni Mileną Grzywacz z formacji Szpilki 'Mila ale Ty mnie rozgrzewasz'
  8. Marek Tywończuk - Model MT powrócił na scenę! Legendarny artysta disco polo wykonał swój nieśmiertelny przebój w telewizji! Pamiętasz ten utwór?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami