Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo szczery do bólu w kwestii wiary w Boga!

2020-09-26T12:02:00+02:00 Gwiazdor disco polo szczery do bólu w kwestii wiary w Boga! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/gwiazdor-disco-polo-szczery-do-bolu-w-kwestii-wiary-w-boga-1600987101.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Internauci są pod wrażeniem! Popularny wokalista disco polo aktywnie udziela się w kwestii wiary w Boga

Reklama

Twórcy disco polo, kojarzeni są z pozytywnym podejściem do wiary i relacji z Bogiem. Większość artystów utożsamia się z wartościami biblijnymi i często wprost opowiada o tym na swoich portalach społecznościowych.

Zobacz również: Zapalenie Płuc u Gwiazdora disco polo! Artysta powiedział o chorobie w mediach!

Są artyści, którzy oprócz publicznej więzi z Bogiem, idą o krok dalej i postanawiają połączyć swoje twórcze umiejętności z ponadludzkim aspektem społecznego życia. Jednym z takich wykonawców, jest Łukasz Gesek.

Wokalista stworzył odrębny projekt, pod nazwą Religion, który polega na tworzeniu i udostępnianiu treści religijnych, splecionych z autorską muzyką. Sam muzyk tak opisuje potrzebę tego typu produkcji: „Przychodzi taki moment, gdy dzieją się rzeczy niewytłumaczalne.

Chcesz zmienić swoje życie, stawać się lepszym człowiekiem. Czujesz chęć niesienia pomocy innym. Twoja wiara w Boga staje się żywa i prawdziwa. Ta wiara pobudza Cię potem do działania. Wykorzystujesz swoje talenty i nagrywasz płytę z muzyką, która opowiada o Twojej wierze, o poszukiwaniu Boga."

Na kanale Religion, właśnie pojawiła się nowa pieśń od Geska. Mimo, że utwór pt. „Hymn Uwielbienia” przede wszystkim sławi Boga, to można dostrzec w nim pierwiastek twórcy disco polo. Żywiołowa, energiczna muzyka, świetnie komponuje się z chwalebnym tekstem. Warto zapoznać się z tym, co oprócz typowej muzyki tanecznej, proponuje nam Łukasz.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo przewartościował swoje życie! Artysta ostro przystopował!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistki Top Girls podbijają rynek disco polo!? Ich nowość "To skomplikowane" stanie się hitem jesieni?!
  2. Nowe szaty króla disco polo! Zenek Martyniuk w towarzystwie znanego projektanta! Wygląda znakomicie!
  3. Artysta disco polo porzuci wielką scenę muzyczną i zmieni profesję?! Zobaczcie Go w nowym wydaniu!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.