2020-09-26T12:02:00+02:00 Gwiazdor disco polo szczery do bólu w kwestii wiary w Boga! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/gwiazdor-disco-polo-szczery-do-bolu-w-kwestii-wiary-w-boga-1600987101.png

Gwiazdor disco polo szczery do bólu w kwestii wiary w Boga!

Redakcja , 26 Wrzesień 2020  12:02
Gwiazdor disco polo szczery do bólu w kwestii wiary w Boga!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Internauci są pod wrażeniem! Popularny wokalista disco polo aktywnie udziela się w kwestii wiary w Boga

Reklama

Twórcy disco polo, kojarzeni są z pozytywnym podejściem do wiary i relacji z Bogiem. Większość artystów utożsamia się z wartościami biblijnymi i często wprost opowiada o tym na swoich portalach społecznościowych.

Zobacz również: W sieci zawrzało! Uwielbiana gwiazda disco polo odsłoniła biust! Aż kipi od komentarzy!

Są artyści, którzy oprócz publicznej więzi z Bogiem, idą o krok dalej i postanawiają połączyć swoje twórcze umiejętności z ponadludzkim aspektem społecznego życia. Jednym z takich wykonawców, jest Łukasz Gesek.

Wokalista stworzył odrębny projekt, pod nazwą Religion, który polega na tworzeniu i udostępnianiu treści religijnych, splecionych z autorską muzyką. Sam muzyk tak opisuje potrzebę tego typu produkcji: „Przychodzi taki moment, gdy dzieją się rzeczy niewytłumaczalne.

Chcesz zmienić swoje życie, stawać się lepszym człowiekiem. Czujesz chęć niesienia pomocy innym. Twoja wiara w Boga staje się żywa i prawdziwa. Ta wiara pobudza Cię potem do działania. Wykorzystujesz swoje talenty i nagrywasz płytę z muzyką, która opowiada o Twojej wierze, o poszukiwaniu Boga."

Na kanale Religion, właśnie pojawiła się nowa pieśń od Geska. Mimo, że utwór pt. „Hymn Uwielbienia” przede wszystkim sławi Boga, to można dostrzec w nim pierwiastek twórcy disco polo. Żywiołowa, energiczna muzyka, świetnie komponuje się z chwalebnym tekstem. Warto zapoznać się z tym, co oprócz typowej muzyki tanecznej, proponuje nam Łukasz.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo trafiła do szpitala! Tej majówki długo nie zapomni!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Prześliczna żona gwiazdora disco polo zachwyca swoim pięknem. Pani Gazda wygląda jak Anioł!
  2. Już dziś niezwykły koncert artystów! Gwiazdy disco polo jednoczą się w szczytnym celu. Zobaczcie listę wykonawców!
  3. HOT! Gwiazda znana z branży disco polo w gorącej odsłonie! Fani pod wielkim wrażeniem!
  4. Ważne przesłanie! Najsłynniejsi bracia w disco polo szczerze o stracie!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama