2023-03-14T13:11:00+01:00 Gwiazdor disco polo SWING3R w rozpaczy?! "żona nie chce się ze mną całować" Artysta apeluje Przebojowy SWING3R w nowości z humorem! Premiera "Chcę Twoje usta" już dostępna! https://disco-polo.info/uploads/news/przebojowy-swing3r-w-nowosci-z-humorem-premiera-chce-twoje-usta-juz-dostepnajpg.jpg Disco-Polo.info

Gwiazdor disco polo SWING3R w rozpaczy?! "żona nie chce się ze mną całować" Artysta apeluje


Przebojowy SWING3R w nowości z humorem! Premiera "Chcę Twoje usta" już dostępna!

Autor: Adam Begier, 14 Marzec 2023  13:11
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Gwiazdor disco polo SWING3R w rozpaczy?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Skolim i Cleo biją rekordy z "Dziewczyno Piękna"! To właśnie ten utwór zyska MIANO HITU 2024?!
 2. Żona Dawida Narożnego przefarbowała się na różowo?! Odważna zmiana wizerunku Joanny!
 3. Kuba Urbański z Playboys podbija TikToka z córkami! Nic słodszego nie zobaczycie! VIDEO
Reklama

  „Piosenka opowiada o całowaniu, coś czego brakuje mi w związku, bo ostatnio zauważyłem, że moja żona nie chce się ze mną całować tak często jak kiedyś. Napisałem taki utwór, żeby zaapelować do niej…”

  Zobacz również: Wielki powrót! Ruszają CASTINGI do uwielbianego programu muzycznego "DISCOSTAR" - Oto szczegóły!

  Jeden z przebojowych twórców muzyki tanecznej powraca z zupełnie nową, niezwykle taneczną i szaloną propozycją pt. „Chcę Twoje usta”. Wokalista kryjący się pod pseudonimem Swinger w branży muzycznej działa już od 2019 roku. W przeciągu czterech lat wydał wiele skocznych utworów, które przypodobały się fanom. Co ważne, wokalista ma do siebie dystans – takie też są jego produkcje.

  PREMIERA „CHCĘ TWOJE USTA” JUŻ DOSTĘPNA.

  Swinger zdążył już wielokrotnie przyzwyczaić swoich słuchaczy do tego, że w jego piosenkach nie brakuje dystansu a niektóre z nich w głównej mierze powstają po to, aby poprawić humor. Nie inaczej jest  z najnowszym kawałkiem zatytułowanym „Chcę Twoje usta”, którego premiera właśnie odbyła się w serwisie YouTube.

  Nowość opowiada o całowaniu ust pięknej kobiety. Główna bohaterka utworu daje swoje usta na śniadanie czy obiad. Kiedy jednak odmawia podmiotowi lirycznemu, ten robi aferę, ponieważ bardzo ich pożąda. Bardzo ich mu brakuje.

  Singiel „Chcę Twoje usta” przedpremierowo pojawił się w radiu VOX FM, gdzie spotkał się z pozytywnymi opiniami. Dzień później trafił na platformę YouTube, gdzie teledysk idealnie obrazuje tekst piosenki. Nie brakuje w nich oczywiście namiętnych ujęć pocałunków, co jest głównym tematem piosenki.

  Fani Swingera wiedzą, że artysta ma do siebie dystans. W krótkiej rozmowie z prezenterem radia VOX FM, wokalista oznajmił: „Piosenka opowiada o całowaniu, coś czego brakuje mi w związku, bo ostatnio zauważyłem, że moja żona nie chce się ze mną całować tak  często jak kiedyś. Napisałem taki utwór, żeby zaapelować do niej…”, co zdecydowanie poprawiło odbiór utworu.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Zmontowany ze specjalnych materiałów videoklip, zarówno jak i utwór, spotkał się z pozytywnym odbiorem. Oto kilka komentarzy, na które natrafimy w serwisie YouTube:

  - Ekstra brzmienie, mega nuta;

  - Świetny hicior;

  - Dobry vibe;

  - Świetny kawałek jak zawsze;

  - Kolejny hicior, sztos.

  Te pierwsze opinie pokazują, że nowość Swingera to kolejny, taneczny, rytmiczny, energiczny przebój. Słucha się tego bardzo fajnie a chwytliwa aranżacja plus prosty tekst sprawiają, że utwór ciężko jest wyrzucić z głowy.

  Propozycja „Chcę Twoje usta” ledwo się pojawiła, a już wywołała spore zamieszanie w branży muzycznej. Ten utwór to idealna dawka na poprawę humoru i wkroczenie z uśmiechem w weekend.

  Warto dodać, że najnowszy kawałek nie tylko trafił na listy przebojów serwisu streamingowego Spotify, ale również stanowi okładkę całej playlisty, w której znajduje się aż pięćdziesiąt muzycznych propozycji. Wokalista znalazł się na pierwszym miejscu tej listy, pośród takich formacji jak Piękni i Młodzi, Szpilki, Mejk czy Playboys.

  Po czterech latach działalności to niezwykłe wyróżnienie i dowód na to, że piosenki Swingera kocha cała Polska. A co odpowiada za ich fenomen? Dystans i humor, który dawkowany jest przez wokalistę w niezliczonych ilościach.

  Portal disco-polo.info serdecznie zaprasza do wysłuchania tej wystrzałowej, tanecznej propozycji.

  Reklama

  SWING3R - Chcę Twoje Usta

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Agbe w nowym HICIE "Smoka Wejście" zatrzęsie branżą disco i latino?! Posłuchaj jako pierwszy przedpremiery na żywo! VIDEO
  2. Matt Palmer w nowej odsłonie wielkiego HITU Sumptuastic! Przedpremiera "Będę Twym Aniołem" Książe Latino tworzy nową historię!
  3. Namiętny teledysk i wpadający w ucho hit! Bartosz Jagielski i Ula Toczko w kontrowersyjnej produkcji disco polo "Bogini"
  4. Skolim i Cleo biją rekordy z "Dziewczyno Piękna"! To właśnie ten utwór zyska MIANO HITU 2024?!
  5. Sławomir gwiazdą na Roztańczony PGE Narodowy 2024!
  6. Zaskakujący duet na scenie disco polo: Sławomir Świerzyński i Elwira Mejk w wielkim HICIE sprzed lat! Wasi rodzice i dziadkowie go kochają!
  7. Nowy Hit Non Stop: Posłuchaj przedpremierowego fragmentu „Ukradłaś mi serce”
  8. Jesika znowu zaskakuje! Przygotowała NOWOŚĆ pt. 'Waniliowe wieczory' zobacz fragmenty premiery!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie