2021-05-10T15:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo podjął decyzję i zdecydował się uratować ludzkie życie! Artysta zdradził szczegó https://disco-polo.info/uploads/news/niezwykly-gest-znanego-gwiazdora-disco-polo-artysta-ratuje-zyciejpg.jpg

Gwiazdor disco polo podjął decyzję i zdecydował się uratować ludzkie życie! Artysta zdradził szczegóły!

Redakcja , 10 Maj 2021  15:30
Gwiazdor disco polo podjął decyzję i zdecydował się uratować ludzkie życie! Artysta zdradził szczegóły!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Popularny gwiazdor disco polo przekazał właśnie wyjątkową wiadomość! Wokalista zdecydował się uratować ludzkie życie


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Bohaterska postawa gwiazdora, ratuje życie potrzebującym. Kilka tygodni temu, środowisko disco polo obiegła szokująca wiadomość! Znany artysta zakaził się koronawirusem!

Zobacz również: Wielka tragedia w rodzinie gwiazdora disco polo! Marek Biedrzycki w żałobie, stracił ukochaną osobę!

Gwiazdy coraz częściej opowiadają w mediach o zakażeniu się koronawirusem. Wiele z nich ujawnia informację w szczytnym celu, namawiając swych fanów do oddawania osocza potrzebnego pacjentom w leczeniu COVID-19. Tak uczynił ostatnio jeden z najbardziej znanych gwiazdorów disco polo.

Andre, to pseudonim sceniczny uwielbianego gwiazdora disco polo, Andrzeja Marcysiaka. Artysta znany jest z takich hitów jak: “Ale, Ale, Aleksandra”, “Czy kiedyś Cię znajdę”, czy “Czarodziejko serc złodziejko”. Każda nowa produkcja Andre, w błyskawiczny sposób podbija serca miłośników tradycyjnego disco polo z lat 90-tych. Ostatnio wokalista przekazał swoim fanom mrożącą krew w żyłach wiadomość! Andre ma koronawirusa!

Na szczęście popularny gwiazdor disco polo najgorsze chwile ma już za sobą. Andre wyszedł ze szpitala, i dochodzi do siebie w swoim rodzinnym domu w Tczewie. Niestety wirus spowodował spore spustoszenie w organizmie artysty, czego skutkiem jest ogromna utrata wagi. Andre w ciągu kilku tygodni schudł aż 13 kilogramów!

Reklama

Okazuje się, że Andre, to człowiek o wielkim sercu. Artysta na swoim profilu w mediach społecznościowych przekazał interesującą wiadomość! Gwiazdor chce oddać swoje osocze potrzebującym! Osocze ozdrowieńców zawiera przeciwciała do wirusa SARS-CoV-2. Przetoczenie osocza wraz z przeciwciałami wspomaga leczenie chorych na COVID-19 z ciężkimi, zagrażającymi życiu objawami. To dopiero gest!

Dzięki bohaterskiej postawie naszego gwiazdora, istnieje spora szansa, że więcej osób weźmie przykład z wokalisty, i również będzie chciało oddać swoje osocze innym. A przecież tylko od nas zależy, jak szybko uporamy się z tym okropnym świństwem!

Zobacz również: 20 tysięcy dla wokalistki disco polo?! Gwiazda ujawniła w sieci szczegóły niemoralnej ofert!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: ANDRE & CHILLI - CZY KIEDYŚ CIĘ ZNAJDĘ
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Ogromny sukces zespołu Bayer Full! Gwiazdorzy disco polo wystąpili na wielkim balu zorganizowanym na 1000 par!
  2. Uwagę zwraca jej zjawiskowy tatuaż! Zjawiskowa artystka disco polo odważnie pokazała swoje zgrabne ciało!
  3. Szokująca metamorfoza gwiazdora disco polo! Maciej Smoliński zmienił swój wizerunek - Fanka napisała 'Nie poznaję Cię'
  4. Marcin Miller Boys przyłapany we Lwowie! Gwiazdor disco polo musiał pilnie wyjechać za granicę!
  5. Co za figura! Znana wokalistka disco polo na wakacjach w Egipcie! Yoko kusi pięknym, wyrzeźbionym ciałem!
  6. Ta piosenka disco polo podbija TikToka! Wokalista Albik zarobił właśnie swój pierwszy milion!
  7. Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!
  8. Popularny gwiazdor sięgnął po klasykę disco polo! Jego wersja znanego hitu poruszyła fanów!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami