2020-07-30T15:38:00+02:00 Gwiazdor disco polo obsypany prezentami! Ogrom podarków szokuje! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/gwiazdor-disco-polo-obsypany-prezentami-ogrom-podarkow-szokuje-1595931099.jpg

Gwiazdor disco polo obsypany prezentami! Ogrom podarków szokuje!

Redakcja , 30 Lipiec 2020  15:38
Gwiazdor disco polo obsypany prezentami! Ogrom podarków szokuje!
Źródło zdjęć: instagram.com/gesekofficial/
Reklama

Wokalista jest wręcz rozchwytywany, a za jego profesjonalizmem, stoi wiele pozytywnych opinii klientów oraz dowody rzeczowe

Reklama

W świecie disco polo, największe gwiazdy mogą pochwalić się licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Jednak złote i platynowe płyty, to nie wszystkie gratyfikacje, na jakie mogą liczyć artyści! Udowodnił to ostatnio jeden z najpopularniejszych wokalistów - Łukasz Gesek!

Zobacz również: Ogromny sukces duetu MiłyPan & Defis! Gwiazdy disco polo świętują niebywałe osiągnięcie!

Idol swoją aktywność i jej różnorodność, pokazuje bardzo często w internecie. Głównym zajęciem piosenkarza, jest oczywiście scena, na której występuje pod pseudonimem Gesek.

Oprócz muzycznych zajęć, Łukasz, prowadzi kanał w serwisie YouTube, poruszający kwestie wiary, ale to wciąż nie wszystko! Wokalista, poza estradową karierą, jest bardzo popularny w środowisku weselnym!

Jako DJ i wodzirej jest wręcz rozchwytywany, a za jego profesjonalizmem, stoi wiele pozytywnych opinii klientów oraz dowody rzeczowe, które ostatnio pokazał na instagramowym story!

Po jednym z wesel, otrzymał od gospodarzy imprezy masę prezentów! Wśród nich znalazły się alkohole, kwiaty i słodycze! Ilość podarków jest tak ogromna, że nie mamy najmniejszej wątpliwości, iż gościom oraz Młodej Parze wieczór z Geskiem zapadnie w pamięci na długie lata!

Zobacz również: Artystka disco polo gotowa do działania?! Zobaczcie jak wygląda! Tak działa na nią wiosna!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!
  2. Ogromna tragedia! Żona Zenka Martyniuka przekazała tragiczną wiadomość!
  3. Specjalny występ Marcina Millera w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”
  4. Wielka premiera grupy Masters! Paweł Jasionowski podbije tą produkcją listy przebojów?!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama