Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-07T15:28:00+02:00 Gwiazdor disco polo niczym Janosik pokazał swojego węża! Artysta zaskoczył tym internautów! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/wokalista-r-max-niczym-janosik-pokazal-swojego-weza-niepowtarzalny-klimat-nowego-utworu-podbije-rynek-muzyki-tanecznej-1598988186.jpg
Reklama

Gwiazdor disco polo niczym Janosik pokazał swojego węża! Artysta zaskoczył tym internautów!

Redakcja , 07 Wrzesień 2020  15:28
Gwiazdor disco polo niczym Janosik pokazał swojego węża! Artysta zaskoczył tym internautów!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Wreszcie możemy ogłosić Wam tę nowinę i zaprosić do obejrzenia jednego z najbardziej zwariowanych klipów disco polo tego roku

Reklama

Na tę premierę czekali wszyscy fani zespołu. Wreszcie możemy ogłosić Wam tę nowinę i zaprosić do obejrzenia jednego z najbardziej zwariowanych klipów tego roku. Ten zespół postawił na show i to był zdecydowanie dobry krok!

{ranomNews}

Show, o którym mowa to jeden z elementów najnowszej produkcji formacji R-Max. Nowość od zespołu nosi nazwę "Chce koteczka" i jest prawdziwym imprezowym sztosem. W klipie zobaczycie piękne tancerki, przystojnych tancerzy i osobistego węża wokalisty zespołu, Mariusza Zalewskiego. Co ciekawe, wąż nosi imię "Dolar"! 

Akcja klipu rozgrywa się w górach, gdzie znajdują się główni bohaterowie teledysku. Przenoszą się tam do innego świata, w którym jest moc zabawy i tańca! Warto nadmienić, że za reżyserię klipu odpowiada Konrad Skolimowski, znany z serialu "Barwy szczęścia", a w świecie disco polo rozpoznawalny pod pseudonimem Skolim. Musimy przyznać, jest to bardzo zwariowany teledysk!

Nie będziemy przedłużać, zapraszamy Was do zapoznania się z tym utworem i nakręconym do niego klipem. Formacji R-Max gratulujemy pomysłowości - ten utwór wraz z klipem są dowodem na to, że disco polo to gatunek pełen niespodzianek!

Zobacz również: Kusa sukienka podkreślająca biust! Przepiękna artystka disco polo z kieliszkiem Prosecco składa życzenia.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Ukochana Dawida Narożnego jedną ręką karmi dziecko a drugą robi makijaż! Zdjęcie podbija internet! Wokalista zachwycony!
  2. Gwiazdy disco polo - Boys i Extazy w Sprawie dla Reportera. Elżbieta Jaworowicz pomoże rozwiązać trapiący ich problem?
  3. Artysta disco polo w świetnej formie! Ponownie zahipnotyzował fanów swoim głosem!
  4. Śliczna wokalistka disco polo w luksusowym aucie! Widok zwala z nóg!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej