Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdor disco polo niczym Janosik pokazał swojego węża! Artysta zaskoczył tym internautów!

2020-09-07T15:28:00+02:00 Gwiazdor disco polo niczym Janosik pokazał swojego węża! Artysta zaskoczył tym internautów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/wokalista-r-max-niczym-janosik-pokazal-swojego-weza-niepowtarzalny-klimat-nowego-utworu-podbije-rynek-muzyki-tanecznej-1598988186.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wreszcie możemy ogłosić Wam tę nowinę i zaprosić do obejrzenia jednego z najbardziej zwariowanych klipów disco polo tego roku

Reklama

Na tę premierę czekali wszyscy fani zespołu. Wreszcie możemy ogłosić Wam tę nowinę i zaprosić do obejrzenia jednego z najbardziej zwariowanych klipów tego roku. Ten zespół postawił na show i to był zdecydowanie dobry krok!

{ranomNews}

Show, o którym mowa to jeden z elementów najnowszej produkcji formacji R-Max. Nowość od zespołu nosi nazwę "Chce koteczka" i jest prawdziwym imprezowym sztosem. W klipie zobaczycie piękne tancerki, przystojnych tancerzy i osobistego węża wokalisty zespołu, Mariusza Zalewskiego. Co ciekawe, wąż nosi imię "Dolar"! 

Akcja klipu rozgrywa się w górach, gdzie znajdują się główni bohaterowie teledysku. Przenoszą się tam do innego świata, w którym jest moc zabawy i tańca! Warto nadmienić, że za reżyserię klipu odpowiada Konrad Skolimowski, znany z serialu "Barwy szczęścia", a w świecie disco polo rozpoznawalny pod pseudonimem Skolim. Musimy przyznać, jest to bardzo zwariowany teledysk!

Nie będziemy przedłużać, zapraszamy Was do zapoznania się z tym utworem i nakręconym do niego klipem. Formacji R-Max gratulujemy pomysłowości - ten utwór wraz z klipem są dowodem na to, że disco polo to gatunek pełen niespodzianek!

Zobacz również: To już pewne! Wokalistka disco polo zakończyła pewien etap w swoim życiu. Dzieli się refleksją i dobrą nowiną!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!
  2. Wokalistka disco polo walczy o powrót do sprawności po dramatycznym wypadku!
  3. Defis i Playboys razem! Popularni gwiazdorzy disco polo wydali właśnie nowość w duecie! Podbiją listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.