Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-05-20T15:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo ma lepsze zajęcie niż walka z wirusem. Zobaczcie na co zdecydował się popularny twórc https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/gwiazdor-disco-polo-ma-lepsze-zajecie-niz-walka-z-wirusem-zobaczcie-na-co-zdecydowal-sie-popularny-tworca-1589461114.jpg
Reklama

Gwiazdor disco polo ma lepsze zajęcie niż walka z wirusem. Zobaczcie na co zdecydował się popularny twórca!

Redakcja , 20 Maj 2020  15:30
Gwiazdor disco polo ma lepsze zajęcie niż walka z wirusem. Zobaczcie na co zdecydował się popularny twórca!
Źródło zdjęć: instagram.com/robert_klatt
Reklama

To wyraźny sygnał od całej branży o zmęczeniu zaistniałą sytuacją i o chęci podjęcia działania w kierunku powrotu najpierw do swobodnego realizowania

Reklama

Branża disco polo jest jedną z najbardziej dotkniętych gałęzi biznesu rozrywkowego. Tak jak dla innych sektorów muzycznych sezon letni nie ma aż tak wielkiego znaczenia, ponieważ występy odbywają się cyklicznie przez cały rok, tak środowisko disco cierpi mocno, gdyż największa moc występowa nadchodzi podczas plenerowych koncertów, które przyciągają niezliczone tłumy fanów.

Zobacz również: Nowy Girlsband w disco polo! Ponętne wokalistki zdeklasują konkurencje i wzbiją się na szczyt popularności?!

Chociaż napastliwy wirus odpuszcza, a rządzący zdejmują ograniczenia, to daleko jeszcze do „normalności”. Robert Klatt, kultowa postać w świecie muzyki tanecznej, postanowił jednak przystąpić do kontrofensywy i dać upust swoim artystycznym emocjom. Gwiazdor udostępnił na swoim profilu zdjęcie, na którym pracuje w studiu, tworząc najnowsze produkcje razem z całym zespołem Classic.

Wokalista opatrzył zdjęcie wpisem: „Wirus wirusem ale tworzyć tez trzeba”. To wyraźny sygnał od całej branży o zmęczeniu zaistniałą sytuacją i o chęci podjęcia działania w kierunku powrotu najpierw do swobodnego realizowania utworów, a później koncertowego prezentowania ich muzycznej doskonałości.

Kto czeka na pierwszy koncert po pandemicznej rzeczywistości?

Zobacz również: Duet Vondrackova i Marcin Miller(Boys) powalił wszystkich widzów na kolana! Gwiazdor disco polo skradł telewizyjne show!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wirus wirusem ale tworzyć też trzeba ???? #wpracy #myjob #nagrania #recording #song

Post udostępniony przez Robert Klatt (@robert_klatt)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo objawieniem polskiej sceny muzycznej?! Artysta wystąpił w duecie z Małgorzatą Walewską!
  2. Gwiazda disco polo w sensualnej sesji. Jej nagie ciało doskonale prezentuje się w spienionej kąpieli
  3. Gorąca gwiazda disco polo rozgrzała fanów do czerwoności! Pokazała piersi na mrozie!
  4. Młoda gwiazda disco polo z odważnym dekoltem. Piersi wokalistki 'biją' po oczach fanów.

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej