Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdor disco polo ma lepsze zajęcie niż walka z wirusem. Zobaczcie na co zdecydował się popularny twórca!

2020-05-20T15:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo ma lepsze zajęcie niż walka z wirusem. Zobaczcie na co zdecydował się popularny twórca! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazdor-disco-polo-ma-lepsze-zajecie-niz-walka-z-wirusem-zobaczcie-na-co-zdecydowal-sie-popularny-tworca-1589461114.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/robert_klatt
Reklama


Życie gwiazd

To wyraźny sygnał od całej branży o zmęczeniu zaistniałą sytuacją i o chęci podjęcia działania w kierunku powrotu najpierw do swobodnego realizowania

Reklama

Branża disco polo jest jedną z najbardziej dotkniętych gałęzi biznesu rozrywkowego. Tak jak dla innych sektorów muzycznych sezon letni nie ma aż tak wielkiego znaczenia, ponieważ występy odbywają się cyklicznie przez cały rok, tak środowisko disco cierpi mocno, gdyż największa moc występowa nadchodzi podczas plenerowych koncertów, które przyciągają niezliczone tłumy fanów.

Zobacz również: Dawid Narożny wzrusza tysiące Polaków. Artysta z czułością traktuje członków swojej rodziny!

Chociaż napastliwy wirus odpuszcza, a rządzący zdejmują ograniczenia, to daleko jeszcze do „normalności”. Robert Klatt, kultowa postać w świecie muzyki tanecznej, postanowił jednak przystąpić do kontrofensywy i dać upust swoim artystycznym emocjom. Gwiazdor udostępnił na swoim profilu zdjęcie, na którym pracuje w studiu, tworząc najnowsze produkcje razem z całym zespołem Classic.

Wokalista opatrzył zdjęcie wpisem: „Wirus wirusem ale tworzyć tez trzeba”. To wyraźny sygnał od całej branży o zmęczeniu zaistniałą sytuacją i o chęci podjęcia działania w kierunku powrotu najpierw do swobodnego realizowania utworów, a później koncertowego prezentowania ich muzycznej doskonałości.

Kto czeka na pierwszy koncert po pandemicznej rzeczywistości?

Zobacz również: Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wirus wirusem ale tworzyć też trzeba ???? #wpracy #myjob #nagrania #recording #song

Post udostępniony przez Robert Klatt (@robert_klatt)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazda disco polo w ubraniach po rodzicach i torebce prababci! Wokalistka kradnie show!
  2. Popularny góral podjął współpracę z gwiazdorem disco polo! Artyści bardzo się zaprzyjaźnili!
  3. Nowość od zespołu disco polo! Weselni Dj’e już to mają na swoich playlistach.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.