2018-08-16T19:00:00+02:00 Gwiazdor disco polo jak rasowy dziennikarz! | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2018/08/gwiazdor-disco-polo-jak-rasowy-dziennikarz-video-1534438361.jpg

Gwiazdor disco polo jak rasowy dziennikarz! | VIDEO

Redakcja , 16 Sierpień 2018  19:00
Gwiazdor disco polo jak rasowy dziennikarz! | VIDEO
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Gwiazdor disco polo przygotował ze swojej ostatniej podróży ciekawy reportaż filmowy

Reklama

Jak co roku, Gesek, którego znamy z przebojów: "Na koncercie w dyskotece" czy "Daj mi swoje usta", zaplanował swój urlop z myślą o rodzinie.  W te wakacje odwiedził rodzina zwiedziła Riwierę Turecką oraz górską krainę pn. Kapadocja. Gesek przygotował z tej podróży ciekawy reportaż filmowy.

Jest to ich piata wizyta w tym kraju, poprzednie zimowe wakacje spędzili w Emiratach Arabskich, a letnie w Turcji "Egejskiej". Tym razem padło na Riwierę Turecką, ponieważ Gesek marzył o zwiedzeniu Kapadocji, baśniowej krainy, niegdyś zamieszkanej przez ludzi, jedno z ważniejszych miejsc w Turcji.  Większość urlopu rodzina spędziła w luksusowym hotelu, w którym nie brakowało basenów, Aquaparków, animacji dla dzieci, dobrego jedzenia i wieczornych występów artystycznych w hotelowym amfiteatrze. Od pewnego czasu Gesek relacjonuje swoje podróże, jak się dowiedzieliśmy robi to po to by pokazywać dobre i złe strony hoteli w których przebywa. Zapraszamy do obejrzenia filmów:

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Kompilacja największych przebojów disco polo! Te utwory podbijają rynek muzyczny! Zobacz jak je zdobyć!
  2. Popularny gwiazdor disco polo został ojcem! Artysta czekał na tę chwile ponad 8 lat!
  3. Prześliczna żona gwiazdora disco polo zachwyca swoim pięknem. Pani Gazda wygląda jak Anioł!
  4. Co za ciało! Uwielbiana gwiazda disco polo zachwyca zdjęciami z Egiptu!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama