Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo chciałby przygarnąć pieska ze schroniska

2019-04-01T16:45:00+02:00 Gwiazdor disco polo chciałby przygarnąć pieska ze schroniska https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/gwiazdor-disco-polo-chcialby-przygarnac-pieska-ze-schroniska-1554117873.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

W programie „SuperPies”, oprócz Tomasza Niecika, udział biorą: Marcin Mroczek, Darek Kuźniak, Dorota Deląg, Rafał Mroczek, Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Tomasz Niecik  jest jedną z najbardziej znanych gwiazd disco polo w Polsce. Fani kochają go nie tylko za przebojowość i wylansowanie takich hitów jak „Cztery osiemnastki” czy „Czekam tu na ciebie”. Wielu docenia jego szczerość, autentyczność i miłość do zwierząt. Zdecydował się wziąć udział w programie „SuperPies”, ponieważ rozważa adopcję porzuconego kundelka.

Tomasz Niecik jest wielkim miłośnikiem zwierząt. Opiekuje się psem, hoduje gołębie, a do jednego ze swoich teledysków zatrudnił nawet wielbłąda. Miłość do gołębi zaszczepił w nim dziadek. Piosenkarz własną hodowlę założył 15 lat temu i teraz może pochwalić się kilkoma czempionami. Jednym z jego największych marzeń jest wyhodowanie własnej rasy tych pięknych ptaków.

Gwiazda disco polo jest ojcem 6-letniego Dawida i rocznej Natalii. Podobnie jak on sam, jego dzieci wychowywane są w atmosferze miłości do zwierząt. Od wielu lat rodzinie Niecików towarzyszy mały pies, york Szajen. Teraz zastanawiają się nad powiększeniem rodziny o kolejnego czworonoga, którego piosenkarz chciałby przygarnąć ze schroniska. Dla państwa Niecików bardzo ważne jest to, żeby ich dzieci wychowywały się z psami. Dzięki nim pociechy uczą się miłości, troski, empatii a także rozwijają wyobraźnię. Poza tym, dwa psy w domu, to byłoby dwa razy więcej radości! Psy mogłyby bawić się razem i nie czuć się osamotnione, gdy nikogo nie ma w domu. Psy są wiernymi przyjaciółmi człowieka. Ich towarzystwo i bezinteresowna miłość są, moim zdaniem, bezcenne. Przebywanie w ich towarzystwie wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie i psychikę. No i sprawia, że jesteśmy weselsi! – twierdzi Tomasz Niecik.

Emitowany na antenie Telewizji Polsat program „SuperPies” jest jednym z elementów kampanii edukacyjnej „Podaruj psu supermoc”, przygotowanej przez markę Pedigree® przy współpracy ekspertów ds. żywienia zwierząt oraz lekarzy weterynarii. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi  osób, które chciałby zaopiekować się psem, na to, czym jest świadoma i odpowiedzialna adopcja. Kampania ma także edukować opiekunów na temat podstawowych potrzeb psów oraz tego, jak się nimi zajmować, by były zdrowe i szczęśliwe.

Aby w pełni i odpowiedzialnie troszczyć się o dobrostan czworonoga, należy zadbać o spełnienie jego pięciu potrzeb, do których zaliczają się: właściwe odżywianie, zdrowie, aktywność fizyczna, stymulacja intelektualna i poczucie bezpieczeństwa. Co więcej, każda z nich jest związana z „pięcioma wolnościami” zawartymi w Kodeksie Dobrostanu Zwierząt, który został opracowany przez angielskich specjalistów z Rady Dobrostanu Zwierząt (Farm Animals Welfare Council). Wiedza na temat odpowiedzialnej opieki nad psem, dbania o jego dobrostan, zdrowie, sposób odżywania jest coraz bardziej powszechna. Ciągle jednak wiele osób nie ma świadomości, że nie tylko pełna miska i spacery stanowią o szczęściu pupila.

W programie „SuperPies”, oprócz Tomasza Niecika, udział biorą: Marcin Mroczek, Darek Kuźniak, Dorota Deląg, Rafał Mroczek, Agnieszka Włodarczyk oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Z życia wzięte historie psów i ich opiekunów można śledzić w Telewizji Polsat w programie „SuperPies” w każdą sobotę o godz. 17:45. Jednym ze sponsorów programu jest marka Pedigree.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!
  2. Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!
  3. Kulisy finałowej metamorfoza Czadomana... czyli jak Artysta stał się Krzysztofem Cugowskim!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.