Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdor disco polo chciałby przygarnąć pieska ze schroniska

2019-04-01T16:45:00+02:00 Gwiazdor disco polo chciałby przygarnąć pieska ze schroniska https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/gwiazdor-disco-polo-chcialby-przygarnac-pieska-ze-schroniska-1554117873.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

W programie „SuperPies”, oprócz Tomasza Niecika, udział biorą: Marcin Mroczek, Darek Kuźniak, Dorota Deląg, Rafał Mroczek, Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Tomasz Niecik  jest jedną z najbardziej znanych gwiazd disco polo w Polsce. Fani kochają go nie tylko za przebojowość i wylansowanie takich hitów jak „Cztery osiemnastki” czy „Czekam tu na ciebie”. Wielu docenia jego szczerość, autentyczność i miłość do zwierząt. Zdecydował się wziąć udział w programie „SuperPies”, ponieważ rozważa adopcję porzuconego kundelka.

Tomasz Niecik jest wielkim miłośnikiem zwierząt. Opiekuje się psem, hoduje gołębie, a do jednego ze swoich teledysków zatrudnił nawet wielbłąda. Miłość do gołębi zaszczepił w nim dziadek. Piosenkarz własną hodowlę założył 15 lat temu i teraz może pochwalić się kilkoma czempionami. Jednym z jego największych marzeń jest wyhodowanie własnej rasy tych pięknych ptaków.

Gwiazda disco polo jest ojcem 6-letniego Dawida i rocznej Natalii. Podobnie jak on sam, jego dzieci wychowywane są w atmosferze miłości do zwierząt. Od wielu lat rodzinie Niecików towarzyszy mały pies, york Szajen. Teraz zastanawiają się nad powiększeniem rodziny o kolejnego czworonoga, którego piosenkarz chciałby przygarnąć ze schroniska. Dla państwa Niecików bardzo ważne jest to, żeby ich dzieci wychowywały się z psami. Dzięki nim pociechy uczą się miłości, troski, empatii a także rozwijają wyobraźnię. Poza tym, dwa psy w domu, to byłoby dwa razy więcej radości! Psy mogłyby bawić się razem i nie czuć się osamotnione, gdy nikogo nie ma w domu. Psy są wiernymi przyjaciółmi człowieka. Ich towarzystwo i bezinteresowna miłość są, moim zdaniem, bezcenne. Przebywanie w ich towarzystwie wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie i psychikę. No i sprawia, że jesteśmy weselsi! – twierdzi Tomasz Niecik.

Emitowany na antenie Telewizji Polsat program „SuperPies” jest jednym z elementów kampanii edukacyjnej „Podaruj psu supermoc”, przygotowanej przez markę Pedigree® przy współpracy ekspertów ds. żywienia zwierząt oraz lekarzy weterynarii. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi  osób, które chciałby zaopiekować się psem, na to, czym jest świadoma i odpowiedzialna adopcja. Kampania ma także edukować opiekunów na temat podstawowych potrzeb psów oraz tego, jak się nimi zajmować, by były zdrowe i szczęśliwe.

Aby w pełni i odpowiedzialnie troszczyć się o dobrostan czworonoga, należy zadbać o spełnienie jego pięciu potrzeb, do których zaliczają się: właściwe odżywianie, zdrowie, aktywność fizyczna, stymulacja intelektualna i poczucie bezpieczeństwa. Co więcej, każda z nich jest związana z „pięcioma wolnościami” zawartymi w Kodeksie Dobrostanu Zwierząt, który został opracowany przez angielskich specjalistów z Rady Dobrostanu Zwierząt (Farm Animals Welfare Council). Wiedza na temat odpowiedzialnej opieki nad psem, dbania o jego dobrostan, zdrowie, sposób odżywania jest coraz bardziej powszechna. Ciągle jednak wiele osób nie ma świadomości, że nie tylko pełna miska i spacery stanowią o szczęściu pupila.

W programie „SuperPies”, oprócz Tomasza Niecika, udział biorą: Marcin Mroczek, Darek Kuźniak, Dorota Deląg, Rafał Mroczek, Agnieszka Włodarczyk oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Z życia wzięte historie psów i ich opiekunów można śledzić w Telewizji Polsat w programie „SuperPies” w każdą sobotę o godz. 17:45. Jednym ze sponsorów programu jest marka Pedigree.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!
  2. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!
  3. Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.