Reklama


Reklama

Gwiazda disco polo z tytułem! Znana wokalistka dokonała czegoś niezwykłego!

2020-11-14T09:50:00+01:00 Gwiazda disco polo z tytułem! Znana wokalistka dokonała czegoś niezwykłego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/gwiazda-disco-polo-z-tytulem-znana-wokalistka-dokonala-czegos-niezwyklego-1604003393.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/paula_wozniak_enjoy_official/
Reklama


Życie gwiazd

Artystka disco polo rozpoczyna nowy etap w swoim życiu. Gwiazda dokonała czegoś, co dla wielu jest niemożliwe

Reklama

Gwiazdy muzyki disco polo poza sceną mają swoje życie prywatne, które jest dla nich równie ważne, jak to sceniczne. Dzięki nowym mediom możemy obserwować ciekawostki z życia gwiazd muzyki tanecznej. Tak jest i tym razem! Na Instagramie znanej wokalistki pojawił się bardzo ciekawy post.

Zobacz również: Czołowi artyści disco polo w jednej produkcji? Brzmi jak science fiction, ale to staje się faktem...

Paula Woźniak to wokalistka formacji Enjoy, którą znamy z takich utworów jak "Zaczarowała mnie" czy "Jedno małe zdjęcie". Przepiękna para, jaką Paula tworzy wraz z wokalistą formacji, Jarkiem to wzór do naśladowania dla innych, co niejednokrotnie podkreślaliśmy na łamach Disco-Polo.Info. 

Paula jest aktywna w social mediach, dzięki czemu fani mogą obserwować na bieżąco to, co się u niej dzieje. Na wspomnianym już wcześniej Instagramie pojawił się post, na którym Paula dumnie ukazuje swoją pracę magisterską. Uśmiech wokalistki jednoznacznie daje do zrozumienia, że osiągnęła ona ogromny sukces. Jak napisała Paula:

Politechnika 0:2 Paula [...] Aaaa udało się [...] i to na CELUJĄCY ! mgr Paulina Woźniak [...] Naprawdę wiele to ode mnie wymagało ale nawet nie wiecie jak się cieszę, że mam już to z głowy [...]  Zaczynamy nowy etap [...] a teraz czas świętować [...] See ya!

Gratulacjom w komentarzach nie ma końca - fani, znajomi i przyjaciele cieszą się wraz z wokalistką.

Cała Redakcja Disco-Polo.Info gratuluje Paulinie osiągnięcia tytułu naukowego! Czekamy na kolejne tego typu wiadomości... Być może za jakiś czas w świecie disco polo będziemy mieli doktorat?

Zobacz również: Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Paweł Dudek z nową płytą! Zwycięzca Twoja Twarz brzmi znajomo wzbogacił ją kilkoma muzycznymi kąskami!
  2. Młody zespół disco polo coraz wyżej na drabinie swej kariery! Ich ostatni utwór fani pokochali prawdziwą miłością!
  3. Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.