Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-11-14T09:50:00+01:00 Gwiazda disco polo z tytułem! Znana wokalistka dokonała czegoś niezwykłego! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/gwiazda-disco-polo-z-tytulem-znana-wokalistka-dokonala-czegos-niezwyklego-1604003393.jpg
Reklama

Gwiazda disco polo z tytułem! Znana wokalistka dokonała czegoś niezwykłego!

Redakcja , 14 Listopad 2020  09:50
Gwiazda disco polo z tytułem! Znana wokalistka dokonała czegoś niezwykłego!
Źródło zdjęć: instagram.com/paula_wozniak_enjoy_official/
Reklama

Artystka disco polo rozpoczyna nowy etap w swoim życiu. Gwiazda dokonała czegoś, co dla wielu jest niemożliwe

Reklama

Gwiazdy muzyki disco polo poza sceną mają swoje życie prywatne, które jest dla nich równie ważne, jak to sceniczne. Dzięki nowym mediom możemy obserwować ciekawostki z życia gwiazd muzyki tanecznej. Tak jest i tym razem! Na Instagramie znanej wokalistki pojawił się bardzo ciekawy post.

Zobacz również: Wielkie miliony na koncie znanej formacji disco polo! Spektakularny wynik Power Play robi wrażenie na konkurencji!

Paula Woźniak to wokalistka formacji Enjoy, którą znamy z takich utworów jak "Zaczarowała mnie" czy "Jedno małe zdjęcie". Przepiękna para, jaką Paula tworzy wraz z wokalistą formacji, Jarkiem to wzór do naśladowania dla innych, co niejednokrotnie podkreślaliśmy na łamach Disco-Polo.Info. 

Paula jest aktywna w social mediach, dzięki czemu fani mogą obserwować na bieżąco to, co się u niej dzieje. Na wspomnianym już wcześniej Instagramie pojawił się post, na którym Paula dumnie ukazuje swoją pracę magisterską. Uśmiech wokalistki jednoznacznie daje do zrozumienia, że osiągnęła ona ogromny sukces. Jak napisała Paula:

Politechnika 0:2 Paula [...] Aaaa udało się [...] i to na CELUJĄCY ! mgr Paulina Woźniak [...] Naprawdę wiele to ode mnie wymagało ale nawet nie wiecie jak się cieszę, że mam już to z głowy [...]  Zaczynamy nowy etap [...] a teraz czas świętować [...] See ya!

Gratulacjom w komentarzach nie ma końca - fani, znajomi i przyjaciele cieszą się wraz z wokalistką.

Cała Redakcja Disco-Polo.Info gratuluje Paulinie osiągnięcia tytułu naukowego! Czekamy na kolejne tego typu wiadomości... Być może za jakiś czas w świecie disco polo będziemy mieli doktorat?

Zobacz również: Żona Sławomira w gorącej odsłonie! Takiej Kajry nie znacie?! Zobaczcie jak wygląda!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Tłumy fanów oszalały na punkcie wokalistki disco polo! Artystka wygląda niczym pani profesor!
  2. Urocza gwiazdeczka disco polo odsłoniła ciało! Jej długie nogi przyprawiają o zawrót głowy!
  3. Magda Narożna kusi w czerwonej bieliźnie. To najbardziej gorąca publikacja ostatnich miesięcy!
  4. Gwiazdor disco polo deklasuje konkurencje?! Fani zachwyceni premierą AFTER PARTY 'Dajmy sobie szansę jeszcze raz'

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej