Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-24T20:52:00+01:00 Gwiazda disco polo wyjawiła tajemnicę o ślubie! Paula Karpowicz (Top Girls) wychodzi za mąż?! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazda-top-girls-wychodzi-za-maz-wokalistka-uchylila-rabka-tajemnicyjpg.jpg
Reklama

Gwiazda disco polo wyjawiła tajemnicę o ślubie! Paula Karpowicz (Top Girls) wychodzi za mąż?!

Redakcja , 24 Marzec 2021  20:52
Gwiazda disco polo wyjawiła tajemnicę o ślubie! Paula Karpowicz (Top Girls) wychodzi za mąż?!
Źródło zdjęć: instagram.com/paulakarpowicz

Wokalistka disco polo potwierdziła, że uroczystość planowana jest na 2022 rok. Co więcej, dodała, że odbędzie się w miesiącu

Reklama

Zakaz organizacji wesel i niepewność jutra nie przeszkadza gwiazdom disco polo w planowaniu życia rodzinnego. Znana piosenkarka zdradziła w końcu swój sekret.

Zobacz również: Muzyczny majstersztyk w wykonaniu gwiazdy disco polo! Piosenka zespołu Boys zdobędzie uznanie fanów?

Paula Karpowicz, czyli jedna z wokalistek zespołu Top Girls zdradziła plany związane ze swoim weselem! Jak się okazuje przygotowania do wielkiej uroczystości już ruszyły i wszystko wskazuje na to, że obejdzie się bez większych niedomówień „Mamy takie same zdanie w praktycznie każdej kwestii, od ozdób po cały styl przyjęcia…” - przyznała gwiazda. Partnerzy zgadzają się w najistotniejszych kwestiach dotyczących uroczystości, co zwiastuja zgodną drogę do ołtarza. 

Przyszli małżonkowie mają już również przygotowaną wstępną listę gości i prawdopodobne miejsce. Zagwozdką w dalszym ciągu pozostaje jednak termin wesela, o którym Paula mówi coraz śmielej. Ostatnio wokalistka potwierdziła, że uroczystość planowana jest na 2022 rok. Co więcej, dodała, że odbędzie się w miesiącu, który w swojej nazwie posiada literę "r". Czy chodzi o słoneczny sierpień? A może nieco chłodniejszy wrzesień? 

Wokalistka bardzo ceni sobie kontakt ze swoimi fanami, dlatego sukcesywnie ujawnia szczegóły związane ze ślubem i weselem.

Zobacz również: Wokalistka disco polo odsłoniła w końcu dekolt. Fani oniemieli z zachwytu!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: TOP GIRLS - Wesele
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Dramat rodzinny gwiazdora disco polo! Trwa walka o życie Jego dziadka! Artysta błaga o pomoc!
  2. HOT! Najpopularniejsza mamuśka w świecie disco polo zachwyca swoim idealnym ciałem!
  3. Gwiazdor disco polo przyłapany z ogromną strzelbą w rękach?!
  4. Czadoman zainwestował milion złotych w nowy biznes! TEN produkt podbije rynek światowy?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej