2023-03-20T21:26:00+01:00 Gwiazda disco polo w gorącej sesji zdjęciowej na Wyspach Zielonego Przylądka! Ponętne zdjęcia Pauli Karpo Zobacz gorącą sesję zdjęciową Pauli Karpowicz zespołu Topky na Wyspach Zielonego Przylądka! Głęboki dekolt w zwiewnej białej sukience tylko podkreśla jej kobiecość. Sp https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazda-disco-polo-w-goracej-sesji-zdjeciowej-na-wyspach-zielonego-przyladka-ponetne-zdjecia-pauli-karpowiczjpg.jpg Disco-Polo.info

Gwiazda disco polo w gorącej sesji zdjęciowej na Wyspach Zielonego Przylądka! Ponętne zdjęcia Pauli Karpowicz!


Zobacz gorącą sesję zdjęciową Pauli Karpowicz zespołu Topky na Wyspach Zielonego Przylądka! Głęboki dekolt w zwiewnej białej sukience tylko podkreśla jej kobiecość. Sprawdź jak wokalistka disco polo wygląda jak milion dolarów i przyciąga uwagę fanów.

Autor: Adam Begier, 20 Marzec 2023  21:26
Źródło zdjęć: instagram.com/paulakarpowicz/
Gwiazda disco polo w gorącej sesji zdjęciowej na Wyspach Zielonego Przylądka! Ponętne zdjęcia Pauli Karpowicz!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. LETNI i Moje Auto: Nowy Hit podbija YouTube!
 2. Nowy hit od Woners - 'Sheraton' rozgrzewa scenę! Paulina Budyś i Maraquja Show w niezwykłym teledysku
 3. Soni z nowym hitem! Tango na klubowych parkietach
Reklama

  Wokalistka zespołu Topky, Paula Karpowicz, po kilku dniach spędzonych na Wyspach Zielonego Przylądka postanowiła zrobić sobie gorącą sesję zdjęciową. Zdjęcia, które zostały opublikowane na portalu disco-polo.info, zachwycają jej fanów. Paula Karpowicz wygląda na nich jak milion dolarów, a głęboki dekolt w zwiewnej białej sukience tylko podkreśla jej kobiecość.

  Zobacz również: Znakomita premiera: DanielBand US w utworze "Ciało do ciała"! Ten utwór zna cała Polska!

  Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska tworzą zespół Topky, który od kilku lat odnosi ogromne sukcesy na polskiej scenie muzycznej. Ich piosenki są nie tylko popularne w Polsce, ale również poza granicami kraju. Wokalistki są rozpoznawalne nie tylko dzięki swoim hitom, ale również charakterystycznym stylom, którymi się prezentują.

  Wakacje gwiazdy disco polo na Wyspach Zielonego Przylądka

  Paula Karpowicz postanowiła wyjechać na Wyspy Zielonego Przylądka, aby zregenerować siły przed nadchodzącymi koncertami. Wokalistka uwielbia spędzać czas na plaży, słuchać muzyki i czytać książki oraz spędzać czas z ukochanym. Wakacje na Wyspach Zielonego Przylądka to dla niej idealny sposób na odpoczynek.

  Gorąca sesja zdjęciowa Pauli Karpowicz

  Gorąca sesja zdjęciowa Pauli Karpowicz zrobiła furorę wśród fanów zespołu Topky. Zdjęcia, które zostały opublikowane na portalu disco-polo.info, pokazują wokalistkę w zwiewnej białej sukience, która pięknie podkreśla jej kobiecą sylwetkę. Głęboki dekolt tylko dodaje pikanterii całości. Paula Karpowicz wygląda na nich bardzo zmysłowo i atrakcyjnie, co z pewnością przyciągnęło uwagę fanów. Za zdjęcia odpowiada narzeczony Pauli Grzegorz Zimecki.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Reakcja fanów na gorącą sesję zdjęciową Paula Karpowicz była bardzo entuzjastyczna. Wielu z nich pochwaliło wokalistkę za jej piękno i kobiecość. Zdjęcia zostały udostępnione w mediach społecznościowych, gdzie zebrały tysiące lajków i komentarzy.

  Gorąca sesja zdjęciowa Paula Karpowicz to nie tylko piękne fotografie, ale również dowód na to, że wokalistka jest nie tylko utalentowana muzycznie, ale również bardzo atrakcyjna fizycznie. Wielu fanów zespołu Topky zachwyciło się jej kobiecością i naturalnym pięknem. Sesja zdjęciowa na Wyspach Zielonego Przylądka to dla Paula Karpowicz idealny sposób na relaks i odprężenie przed kolejnymi koncertami i wyzwaniami zawodowymi. Z pewnością także dla fanów zespołu Topky, gorąca sesja zdjęciowa Paula Karpowicz stanowi nie lada gratkę i pozwala na poznanie wokalistki z jeszcze bardziej zmysłowej i kobiecej strony.

  Należy jednak pamiętać, że warto doceniać Paula Karpowicz nie tylko za jej wygląd, ale również za talent i umiejętności wokalne. W końcu to właśnie one pozwoliły zespołowi Topky na zdobycie popularności i miejsca na polskiej scenie muzycznej.

  Zobacz również: Znakomita premiera: DanielBand US w utworze "Ciało do ciała"! Ten utwór zna cała Polska!

  Mamy nadzieję, że wokalistka zespołu Topky będzie nadal cieszyć swoich fanów nie tylko pięknymi zdjęciami, ale również kolejnymi przebojami i niesamowitymi występami na scenie. Życzymy Pauli Karpowicz dużo zdrowia, sił oraz sukcesów w karierze zawodowej!

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Paula-Karpowicz---Wyspy-5.jpg
  Plik Paula-Karpowicz---Wyspy-4.jpg
  Plik Paula-Karpowicz---Wyspy-3.jpg
  Plik Paula-Karpowicz---Wyspy-2.jpg
  Plik Paula-Karpowicz---Wyspy-1.jpg
  Reklama

  Topky – Dzban

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Król disco polo, Zenon Martyniuk, ujawnia zaskakujące nagranie z koncertu w Białej Podlaskiej. Co się tam wydarzyło?
  2. "Moje serce tylko dla Ciebie" - Nowa Romantyczna Ballada od Maczo! W klipie wystąpi żona gwiazdora disco polo!
  3. Niepublikowane nagrania BOYS z lat 90-tych już na Spotify! Sprawdź, co kryją te wyjątkowe sesje w garażu!
  4. Nowa premiera Karolcii – "Zamieniam Ból na Miłość" już dostępna!
  5. Czadowa Mamuśka rozpala zmysły: Pikantne fotki Kariny Malinowskiej podbijają świat disco polo
  6. Zarabia na tym miliony?! Tak wygląda praca Zenka Martyniuka! Zobaczcie kulisy pracy Króla Disco Polo!
  7. Premiera: Blondi zaskakuje nowym coverem - "Środa Czwartek"! Lepiej niż oryginalna wersja?
  8. Nowy hit od Woners - 'Sheraton' rozgrzewa scenę! Paulina Budyś i Maraquja Show w niezwykłym teledysku

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie