2021-06-03T21:34:00+02:00 Gwiazda disco polo przeszła przez piekło?! Szczere wyznanie Justyny Lubas Top Girls! Tego nikt się nie spodziewał! Wokalistka disco polo Justyna Lubas z Top Girls w szczerym wyznaniu https://disco-polo.info/uploads/news/justyna-lubas-z-top-girls-zrobila-rachunek-sumienia-bilans-wzlotow-i-upadkow-gwiazdy-disco-polo-zaszokowal-fanowjpg.jpg Disco-Polo.info

Gwiazda disco polo przeszła przez piekło?! Szczere wyznanie Justyny Lubas Top Girls!


Tego nikt się nie spodziewał! Wokalistka disco polo Justyna Lubas z Top Girls w szczerym wyznaniu

Autor: Adam Begier, 03 Czerwiec 2021  21:34
Źródło zdjęć: instagram.com/justi_topgirls_officialprofil/
Gwiazda disco polo przeszła przez piekło?! Szczere wyznanie Justyny Lubas Top Girls!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Bayer Full zaskakuje nowym hitem! "Szariko Mariko" to energetyczne połączenie disco polo i cygańskich rytmów!
 2. Impreza roku?! Cud, miód i malina – Zespół MIG gwiazdą na Roztańczony PGE Narodowy!
 3. Szok! Gwiazdor disco polo Kordian wynajął pociąg! Wiemy, co się stało i dlaczego zdecydował się na taki krok! Co na to fani?
Reklama

  Piękna wokalistka disco polo podzieliła się z fanami kilkoma życiowymi przemyśleniami.

  Zobacz również: Co za wykonanie! Demeters zachwycają własnym wykonaniem hitu „Na niebie milion gwiazd” Kordiana! Wyszło lepiej niż oryginał?  

  TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ! WYZNANIE WOKALISTKI DISCO POLO WSZYSTKICH ZASKOCZYŁO

  Justyna Lubas to jedna z piękniejszych wokalistek disco polo. Wielbiciele artystki podziwiają nie tylko jej wielki talent muzyczny, lecz także ogromną urodę. Popularna “Topka” podzieliła się w sieci z fanami pewnymi życiowymi przemyśleniami. Tego nikt się nie spodziewał! Wyznanie Justyny zaskoczyło wszystkich!

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  ''.. DOPIERO TERAZ WIEM CO ZNACZY MIŁOŚĆ..'

  Justyna nie należy do osób, które publicznie lubią mówić o swoim życiu prywatnym. Piosenkarka disco polo po ostatnim nieudanym związku nieco zamknęła się w sobie. W końcu nikt nie lubi przechodzić życiowych niepowodzeń, a rozstanie dwojga ludzi, do najprzyjemniejszych nie należy. Ostatecznie dla pięknej gwiazdy ponownie zaświeciło Słońce, które było dla niej prawdziwym kołem napędowym. Wokalistka o swoich odczuciach opowiedziała fanom w sieci.

  “... dopiero teraz wiem co znaczy miłość.
  " Kochać i być kochaną"
  - tak, tak od razu Wam odpowiadam "Mam fantastycznego mężczyznę, który mnie wspiera. Jest moim przyjacielem, kochankiem i Partnerem życiowym."

  Justyna odnalazła w końcu swoje długo wyczekiwane szczęście, którego pragnęła od dawna. Lekarstwem na złamane serce okazała się nowa miłość. Justyna znalazła wreszcie fantastycznego mężczyznę, który jest nie tylko jej przyjacielem, ale także wspaniałym kochankiem!

  GWIAZDA DISCO POLO POZBYŁA SIĘ TOKSYCZNYCH OSÓB

  Okazuje się jednak, że to nie wszystkie dylematy, które zaprzątały umysł pięknej wokalistki disco polo w ostatnim czasie. Justyna zdradziła jeszcze jedną tajemnicę, dotyczącą jej otoczenia.

  “... toksyczne osoby same usunęły się z mojego życia, pamiętajcie dużo osób, które uważacie za przyjaciół zwyczajnie zatruwają nasze życie, lub najchętniej, jak tylko pojawi się im okazja, wbijają nóż w Twoje plecy”.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Wygląda na to, że jeszcze niedawno bliskie otoczenie Justyny stanowiły osoby, które udawały jej przyjaciół, a tak naprawdę były swoistego rodzaju szkodnikami zatruwającymi życie. Na szczęście fałszywe osoby zniknęły z pola widzenia artystki, i Justyna wreszcie może poczuć się komfortowo!

  Droga do szczęścia pięknej “Topki” nie była usłana różami, jednak jak to w życiu już bywa, najpierw trzeba wylać morze łez, żeby w końcu odnaleźć szczęście. Wielbiciele Justyny mają nadzieję, że najgorsze chwile wokalistka ma już za sobą, i że teraz na jej twarzy będzie już gościć tylko promienny uśmiech!

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Justyna-Lubas---przemiana-1.jpg
  Plik Justyna-Lubas---przemiana-3.jpg
  Plik Justyna-Lubas---przemiana-2.jpg
  Reklama

  Top Girls - Taniec to rozmowa

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. DisKoliber podbije tym rynek disco polo?! Zespół postawił na innowacyjne brzmienie i wyjątkową ekipę. Pomaga mu znany artysta!
  2. Nowa produkcja zespołu Classic – zapowiedź muzycznego hitu na lato!
  3. Gorąca Premiera: Mystery - "Spalę Twoje Zdjęcia"
  4. Andre rozkręcił Wesele Karoliny i Bartosza! To specjalista od tego typu imprez! Zobacz materiał
  5. Zawstydza hejterów?! Natalia Siemieniecka z Disco Polo reaguje po burzy w sieci! Poszło o zdjęcia w bikini "ciężko pracuję.."
  6. Gorąca premiera: Łobuzy - Chodź ze mną. Zobacz już teraz!
  7. Sceny jak z filmu?! Gwiazdy disco polo Łobuzy w amerykańskim stylu. Ich nowość „Chodź ze mną” podbije sieć?! Zobacz VIDEO
  8. Premiera: Blondi zaskakuje nowym coverem - "Środa Czwartek"! Lepiej niż oryginalna wersja?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie