2021-06-03T21:34:00+02:00 Gwiazda disco polo przeszła przez piekło?! Szczere wyznanie Justyny Lubas Top Girls! https://disco-polo.info/uploads/news/justyna-lubas-z-top-girls-zrobila-rachunek-sumienia-bilans-wzlotow-i-upadkow-gwiazdy-disco-polo-zaszokowal-fanowjpg.jpg

Gwiazda disco polo przeszła przez piekło?! Szczere wyznanie Justyny Lubas Top Girls!

Redakcja , 03 Czerwiec 2021  21:34

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Gwiazda disco polo przeszła przez piekło?! Szczere wyznanie Justyny Lubas Top Girls!
Źródło zdjęć: instagram.com/justi_topgirls_officialprofil/
Reklama

Tego nikt się nie spodziewał! Wokalistka disco polo Justyna Lubas z Top Girls w szczerym wyznaniu

Reklama

Piękna wokalistka disco polo podzieliła się z fanami kilkoma życiowymi przemyśleniami.

Zobacz również: Ogromny sukces gwiazd disco polo zza oceanu! Znany artyści rozbili bank! Tego nikt się nie spodziewał!  

TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ! WYZNANIE WOKALISTKI DISCO POLO WSZYSTKICH ZASKOCZYŁO

Justyna Lubas to jedna z piękniejszych wokalistek disco polo. Wielbiciele artystki podziwiają nie tylko jej wielki talent muzyczny, lecz także ogromną urodę. Popularna “Topka” podzieliła się w sieci z fanami pewnymi życiowymi przemyśleniami. Tego nikt się nie spodziewał! Wyznanie Justyny zaskoczyło wszystkich!

Reklama

''.. DOPIERO TERAZ WIEM CO ZNACZY MIŁOŚĆ..'

Justyna nie należy do osób, które publicznie lubią mówić o swoim życiu prywatnym. Piosenkarka disco polo po ostatnim nieudanym związku nieco zamknęła się w sobie. W końcu nikt nie lubi przechodzić życiowych niepowodzeń, a rozstanie dwojga ludzi, do najprzyjemniejszych nie należy. Ostatecznie dla pięknej gwiazdy ponownie zaświeciło Słońce, które było dla niej prawdziwym kołem napędowym. Wokalistka o swoich odczuciach opowiedziała fanom w sieci.

“... dopiero teraz wiem co znaczy miłość.
" Kochać i być kochaną"
- tak, tak od razu Wam odpowiadam "Mam fantastycznego mężczyznę, który mnie wspiera. Jest moim przyjacielem, kochankiem i Partnerem życiowym."

Justyna odnalazła w końcu swoje długo wyczekiwane szczęście, którego pragnęła od dawna. Lekarstwem na złamane serce okazała się nowa miłość. Justyna znalazła wreszcie fantastycznego mężczyznę, który jest nie tylko jej przyjacielem, ale także wspaniałym kochankiem!

GWIAZDA DISCO POLO POZBYŁA SIĘ TOKSYCZNYCH OSÓB

Okazuje się jednak, że to nie wszystkie dylematy, które zaprzątały umysł pięknej wokalistki disco polo w ostatnim czasie. Justyna zdradziła jeszcze jedną tajemnicę, dotyczącą jej otoczenia.

“... toksyczne osoby same usunęły się z mojego życia, pamiętajcie dużo osób, które uważacie za przyjaciół zwyczajnie zatruwają nasze życie, lub najchętniej, jak tylko pojawi się im okazja, wbijają nóż w Twoje plecy”.

Reklama

Wygląda na to, że jeszcze niedawno bliskie otoczenie Justyny stanowiły osoby, które udawały jej przyjaciół, a tak naprawdę były swoistego rodzaju szkodnikami zatruwającymi życie. Na szczęście fałszywe osoby zniknęły z pola widzenia artystki, i Justyna wreszcie może poczuć się komfortowo!

Droga do szczęścia pięknej “Topki” nie była usłana różami, jednak jak to w życiu już bywa, najpierw trzeba wylać morze łez, żeby w końcu odnaleźć szczęście. Wielbiciele Justyny mają nadzieję, że najgorsze chwile wokalistka ma już za sobą, i że teraz na jej twarzy będzie już gościć tylko promienny uśmiech!

Zobacz również: Tańczyć do rana i pić szampana?! Przed Wami premiera utworu, który nastraja bardzo pozytywnie!

Reklama
Plik Justyna-Lubas---przemiana-1.jpg
Plik Justyna-Lubas---przemiana-3.jpg
Plik Justyna-Lubas---przemiana-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Top Girls - Taniec to rozmowa
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Piękna wokalistka disco polo podkreśliła swoje krągłości! Widok zapiera dech w piersiach! Fani komentują!
  2. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!
  3. Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!
  4. Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  5. Wygląda jak piękny Anioł! Śliczna gwiazda disco polo cała w bieli!
  6. Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!
  7. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  8. Szokująca metamorfoza popularnego gwiazdora disco polo! Artysta stracił włosy?! Wygląda jak znany AKTOR!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami