Reklama


Reklama

Gwiazda disco polo: "Mam nadzieję, że nie wsadzą mnie do więzienia" | VIDEO

2018-09-19T20:13:00+02:00 Gwiazda disco polo: "Mam nadzieję, że nie wsadzą mnie do więzienia" | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/09/gwiazda-disco-mam-nadzieje-ze-nie-wsadza-mnie-do-wiezienia-video-1537369634.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Artystka w szczerym wyznaniu

Reklama

Gwiazda disco polo wypowiedziała się bardzo szczerze o wypadku, który miał miejsce na początku lipca br. Wokalistka ma nadzieję, że konsekwencją za spowodowanie wypadku nie będzie więzienie.

Monika Godlewska, czyli jedna z Sióstr w wywiadzie dla Wideoportal odpowiedziała, że jest świadoma swojego czynu i bardzo żałuje. Sprawa w sądzie z pewnością będzie niezbyt miłym przeżyciem. Godlewska również zdradziła, że cały czas ma prawo jazdy. 

Na wypowiedź Moniki zareagowała jej siostra Gosia, która zadeklarowała swoją pomocą i wsparcie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramatyczna podróż Marcina Millera (Boys). Takiego powrotu po koncercie się nie spodziewał.
  2. Kolejny wokalista disco polo zarażony wirusem! Liczba zakażeń niestety wciąż rośnie!
  3. Nowość od wykonawcy disco polo może podbić rynek! Zapowiada się naprawdę gorąco!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.