Reklama


Reklama

Grupa Playboys z niesamowitą produkcją! To będzie coś wyjątkowego!

2019-01-22T14:48:00+01:00 Grupa Playboys z niesamowitą produkcją! To będzie coś wyjątkowego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/grupa-playboys-z-niesamowita-produkcja-to-bedzie-cos-wyjatkowego-1548165284.png

Reklama


Źródła zdjęć: Allinteractive Films
Reklama


Zapowiedź

Zespół Playboys zagwarantuje sobie sukces na lata?

Reklama

Jeden z najlepszych i najdroższych teledysków w świecie disco polo lada moment pojawi się naszym serwisie. Formacja Playboys może na długo zapisać się w historii muzyki disco polo 

Zobacz również: Wokalistka disco polo ślepo zakochana?! Do sieci trafiła jej najnowsza produkcja!

Klip do piosenki pt. "Będę Twoim King Kongiem" został zrealizowany na terenie Warszawy! Większość zdjęć zostało nagranych w specjalnie wynajętych salach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Nagraniem i przygotowaniem scenariusza zajął się Marcin Załęski i firma Allinteractive Films.

Na planie działo się bardzo wiele, ale nie chcemy zdradzać szczegółów. Możemy obiecać, że klip będzie bardzo wesoły, humorystyczny i takiego teledysku w disco polo nie widzieliście! - zdradził w rozmowie z nami zespół Playboys.

Utwór pt. "King kong" mówi o tym, że nawet najbardziej filigranowy mężczyzna kiedy zajdzie się taka potrzeba może stać się King kongiem, aby obronić swoją najdroższą.

Premiera już 24 stycznia!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Rodzeństwo z zespołu Disco Polo Mig uszczęśliwiło swoją mamę! Artyści zorganizowali coś wspaniałego!
  2. Tak to się robi! Dawid Narożny w wyjątkowy sposób wyznał miłość swojej ukochanej!
  3. Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.