2020-06-13T09:50:00+02:00 Grupa Cliver zawyża poprzeczkę w disco polo?! Zobaczcie ich NOWOŚĆ "Serce jak Słońce" https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/grupa-cliver-opublikowal-goraca-nowosc-disco-polo-piosenka-podbija-internet-1591884881.jpg

Grupa Cliver zawyża poprzeczkę w disco polo?! Zobaczcie ich NOWOŚĆ "Serce jak Słońce"

Redakcja , 13 Czerwiec 2020  09:50
Grupa Cliver zawyża poprzeczkę w disco polo?! Zobaczcie ich NOWOŚĆ "Serce jak Słońce"
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Wszystkie te czynniki stoją na niebotycznie wysokim poziomie i tworzą bardzo atrakcyjną całość

Reklama

Wysyp nowości disco polo trwa w najlepsze. Artyści hojnie obdarowują fanów swoją taneczną twórczością, licząc przy tym na pozyskanie jeszcze niezdobytych odbiorców.

Zobacz również: Zwyciężczyni programu Projekt Lady III w produkcji disco polo! To będzie nowy hit lata?!

Stworzenie przeboju, który swoją wyjątkowością ogarnie całą Polskę, to najlepszy sposób, by zdobyć upragnioną sławę i pozostać w scenicznej przestrzeni na długie lata. Cliver, to formacja, która doskonale wie jak trafić w świadomość słuchaczy i podbić ich serca. Zespół ten zakorzenił się bardzo mocno w rynku disco polo.

Już 10 lat temu piosenka „Pokaż jak się kręcisz”, królowała na wszystkich tanecznych parkietach. Tym razem zdolni wykonawcy pokazali światu utwór pt. „Serce jak słońce”, który może powtórzyć sukces innych wielkich propozycji zespołu Cliver. Kawałek jest bardzo oryginalny i może trafić w gusta nie tylko fanów disco polo, choć to oni najgłośniej będą śpiewać ten wpadający w głowę i ucho refren.

Ta propozycja to świetnie skomponowana muzyka, tekst i teledysk. Wszystkie te czynniki stoją na niebotycznie wysokim poziomie i tworzą bardzo atrakcyjną całość.

Utwór ma ogromne szanse by zagościć na najbardziej prestiżowych listach przebojów w kraju. A Wam polecamy koniecznie odsłuchać i wysłać znajomym, zanim oni zrobią to pierwsi.

Zobacz również: Sławomir idzie za ciosem! Gwiazdor zdradził niecne plany na najbliższe tygodnie! Fani domyślają się o co chodzi!

CLIVER - Serce jak słońce

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Miły Pan zachwycił kolejną nowością! Ta PREMIERA stanie się hitem nadchodzącego lata!
  2. Gwiazdor disco polo złamał prawo?! Policja wtargnęła na domówkę, goście tańczyli na stole!
  3. Legendarny gwiazdor disco polo przeżył dramat! Jego syn miał groźny wypadek!
  4. Gwiazdor disco polo wdał się w romans z kryminalistką i uciekł z pieniędzmi!
  5. Wypadek Artysty disco polo! Gwiazdor nie może się sprawnie poruszać!
  6. Popularny artysta disco polo postawił na All Inclusive! To będzie jego wielka przepustka do kariery?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama