Reklama
Polecamy


Reklama

Grupa Cliver zawyża poprzeczkę w disco polo?! Zobaczcie ich NOWOŚĆ "Serce jak Słońce"

2020-06-13T09:50:00+02:00 Grupa Cliver zawyża poprzeczkę w disco polo?! Zobaczcie ich NOWOŚĆ "Serce jak Słońce" https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/grupa-cliver-opublikowal-goraca-nowosc-disco-polo-piosenka-podbija-internet-1591884881.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wszystkie te czynniki stoją na niebotycznie wysokim poziomie i tworzą bardzo atrakcyjną całość

Reklama

Wysyp nowości disco polo trwa w najlepsze. Artyści hojnie obdarowują fanów swoją taneczną twórczością, licząc przy tym na pozyskanie jeszcze niezdobytych odbiorców.

Zobacz również: Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!

Stworzenie przeboju, który swoją wyjątkowością ogarnie całą Polskę, to najlepszy sposób, by zdobyć upragnioną sławę i pozostać w scenicznej przestrzeni na długie lata. Cliver, to formacja, która doskonale wie jak trafić w świadomość słuchaczy i podbić ich serca. Zespół ten zakorzenił się bardzo mocno w rynku disco polo.

Już 10 lat temu piosenka „Pokaż jak się kręcisz”, królowała na wszystkich tanecznych parkietach. Tym razem zdolni wykonawcy pokazali światu utwór pt. „Serce jak słońce”, który może powtórzyć sukces innych wielkich propozycji zespołu Cliver. Kawałek jest bardzo oryginalny i może trafić w gusta nie tylko fanów disco polo, choć to oni najgłośniej będą śpiewać ten wpadający w głowę i ucho refren.

Ta propozycja to świetnie skomponowana muzyka, tekst i teledysk. Wszystkie te czynniki stoją na niebotycznie wysokim poziomie i tworzą bardzo atrakcyjną całość.

Utwór ma ogromne szanse by zagościć na najbardziej prestiżowych listach przebojów w kraju. A Wam polecamy koniecznie odsłuchać i wysłać znajomym, zanim oni zrobią to pierwsi.

Zobacz również: Jak zarobić milion w kilka dni? Formacja Daj To Głośnie ma na to doskonały sposób!

CLIVER - Serce jak słońce

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo nie ma czasu na sen! Gwiazda wzięła udział w pieszej pielgrzymce!
  2. Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!
  3. Gwiazdy disco polo dały świetny występ na weselu wokalisty disco polo! Goście nie kryją zachwytu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.