Reklama
Polecamy


Reklama

Grube miliony pojawiły się na koncie zespołu B-Qll!

2020-06-17T09:50:00+02:00 Grube miliony pojawiły się na koncie zespołu B-Qll! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/grube-miliony-pojawily-sie-na-koncie-zespolu-b-qll-1591534316.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Był moment, gdzie w Internecie pojawiały się setki nagrań z tym charakterystycznym układem, jaki był motywem przewodnim w utworze formacji B-Qll pt.

Reklama

Każdy wykonawca marzy o takim osiągnięciu, jaki udało się zdobyć członkom grupy B-Qll w zaledwie 8 miesięcy. Formacja w świecie disco polo dała się poznać z takich utworów, jak „Moje Santa Fe” , „Za każdy dotyk” , „Tak tak żono moja”.

Zobacz również: Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ

Niedawno panowie podbijali Internet swoją najnowszą propozycją pod tytułem „Zabawa”. Kawałek w błyskawicznym tempie skradł serca milionów fanów. Być może tajemnica utworu tkwi w jego dwuznacznym znaczeniu. W końcu zdanie „Zabawa jest, a ja wchodzę w nią” można odebrać dwojako. Istnieje też szansa, że piosenka swoją popularność zawdzięcza układowi tanecznemu, który stał się jednym z bardziej popularnych ruchów ostatniego czasu.

Był moment, gdzie w Internecie pojawiały się setki nagrań z tym charakterystycznym układem, jaki był motywem przewodnim w utworze formacji B-Qll pt. „Zabawa”. To przez to, że lider i wokalista- Marcin Niewiadomski, który był pomysłodawcą tego kroku, wymyślił konkurs, który polegał na nagraniu krótkiego filmiku z układem tanecznym do nowej piosenki.

Wokalista oznajmił w social mediach, że klip do utworu od momentu premiery, która odbyła się zaledwie 8 miesięcy temu, ma już ponad 5 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Trzeba przyznać, że artyści poszli na całość, bo licznik na YouTube nie kłamie, a o takich milionowych wyświetleniach marzy chyba każdy wykonawca. Może formacja B-Qll po takim sukcesie zdecyduje się na kolejny kawałek, który będzie równie taneczny?

Zobacz również: Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!

B-QLL – Zabawa (Everybody Pomarańcze)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!
  2. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!
  3. Wielka miłość Gwiazdora disco polo! Sylwek z Power Play zamieścił wymowne zdjęcia w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.