2020-06-17T09:50:00+02:00 Grube miliony pojawiły się na koncie zespołu B-Qll! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/grube-miliony-pojawily-sie-na-koncie-zespolu-b-qll-1591534316.jpg

Grube miliony pojawiły się na koncie zespołu B-Qll!

Redakcja , 17 Czerwiec 2020  09:50
Grube miliony pojawiły się na koncie zespołu B-Qll!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Był moment, gdzie w Internecie pojawiały się setki nagrań z tym charakterystycznym układem, jaki był motywem przewodnim w utworze formacji B-Qll pt.


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Każdy wykonawca marzy o takim osiągnięciu, jaki udało się zdobyć członkom grupy B-Qll w zaledwie 8 miesięcy. Formacja w świecie disco polo dała się poznać z takich utworów, jak „Moje Santa Fe” , „Za każdy dotyk” , „Tak tak żono moja”.

Zobacz również: Do sieci trafiła niezwykła składanka hitów disco polo! To największe przeboje uwielbianego zespołu Non Stop!

Niedawno panowie podbijali Internet swoją najnowszą propozycją pod tytułem „Zabawa”. Kawałek w błyskawicznym tempie skradł serca milionów fanów. Być może tajemnica utworu tkwi w jego dwuznacznym znaczeniu. W końcu zdanie „Zabawa jest, a ja wchodzę w nią” można odebrać dwojako. Istnieje też szansa, że piosenka swoją popularność zawdzięcza układowi tanecznemu, który stał się jednym z bardziej popularnych ruchów ostatniego czasu.

Był moment, gdzie w Internecie pojawiały się setki nagrań z tym charakterystycznym układem, jaki był motywem przewodnim w utworze formacji B-Qll pt. „Zabawa”. To przez to, że lider i wokalista- Marcin Niewiadomski, który był pomysłodawcą tego kroku, wymyślił konkurs, który polegał na nagraniu krótkiego filmiku z układem tanecznym do nowej piosenki.

Wokalista oznajmił w social mediach, że klip do utworu od momentu premiery, która odbyła się zaledwie 8 miesięcy temu, ma już ponad 5 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Trzeba przyznać, że artyści poszli na całość, bo licznik na YouTube nie kłamie, a o takich milionowych wyświetleniach marzy chyba każdy wykonawca. Może formacja B-Qll po takim sukcesie zdecyduje się na kolejny kawałek, który będzie równie taneczny?

Zobacz również: Cudowna gwiazda disco polo - Marta Konopla Yoko odsłoniła piękne ciało! Wokalistka oczarowała idealną figurą!

B-QLL – Zabawa (Everybody Pomarańcze)

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Śliczne artystki zespołu Top Girls w skąpych strojach! Gwiazdy disco polo kuszą ciałem! Wyglądają jak boginie?!
  2. Popularna wokalistka disco polo podniosła swoje kwalifikacje! Artystka została uznanym trenerem!
  3. Tłumy na koncercie zespołu Long i Junior! Gwiazdorzy disco polo zrobili na scenie niezapomniane show!
  4. Z ostatniej chwili! Nowe radio internetowe z muzyką disco polo podbija sieć! Największe hity w zasięgu ręki!
  5. Marcin Miller odpowiedział na HEJT w genialny sposób! Gwiazdor opublikował również nazwiska hejterów i ich komentarze!
  6. Zaskakujące zdjęcie wokalistek disco polo TOPKY! Angela i Paula szokują fantastycznym poczuciem humoru!
  7. Uwielbiany zespół disco polo zdradza kulisy swojej premierowej produkcji! W klipie zespołu News wystąpiła popularna modelka i znani Dj-e!
  8. Kolejna fala hejtu dotyka popularnego gwiazdora disco polo! Marcin Miller z formacji Boys oskarżony o okultyzm

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami