Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-07-11T08:00:00+02:00 Groovebusterz w płomiennej odsłonie! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/07/groovebusterz-w-plomiennej-odslonie-1562100352.jpg
Reklama

Groovebusterz w płomiennej odsłonie!

Redakcja , 11 Lipiec 2019  08:00
Groovebusterz w płomiennej odsłonie!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Formacja Groovebusterz poszła krok dalej i wyczarowała piosenkę „W rytmie serca”. Przesłuchajcie sami, jak to cudo brzmi!

Reklama

Zespół Groovebusterz powstał w 2006 roku. Wówczas udzielali się w licznych projektach muzycznych, ukierunkowanych na różne gatunki muzyczne.

Zobacz również: Występ Artysty disco polo podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów zapamiętamy na długo! To była prawdziwa eksplozja wulkanu!

Nikt nie przypuszczał, ze członkowie zespołu, Mariusz i Edyta- zdecydują się pójść w nurt muzyki disco polo. Dziś jest oczywiste, iż bez wątpienia była to ich jedna z lepszych decyzji, jeśli chodzi o życie zawodowe. Na początku kariery połączyła ich przyjaźń i bezgraniczna miłość do muzyki, co przekłada się na ich cudowne kawałki.

Sławę zawdzięczają swojej niepodważalnej perełce i jednocześnie debiutanckiemu utworowi z 2009 roku „Destiny”. Piosenka w krótkim czasie od premiery, została skazana na sukces.

Była grana w największych, ogólnopolskich stacjach radiowych. Fani pokochali formacje Groovebusterz za ten kawałek. W świecie disco polo zadebiutowali propozycją pt. „Słońca ciepły blask” dokładnie cztery lata temu. Dziś artyści przychodzą z zupełnie nowym kawałkiem „W rytmie serca”. Zapowiada się bardzo obiecująco.

W końcu człowiek przeważnie w życiu ulega serca, a rozum schodzi na drugi tor. Myślicie, że ta piosenka podbije największe stacje radiowe i przerodzi się w hit?

Zobacz również: Popularny zespół disco polo świętuje swój jubileusz! Na ich koncie znajdują się same hity!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artystka disco polo szczera do bólu! Odważne wyznanie pojawiło się na jej Instagramie!
  2. Szalona Noc przepustką do wielkiej kariery disco polo?! Zobaczcie jako pierwsi gorącą premierę!
  3. Patryk Pegza z grupy disco Polo After Party pokazał gdzie mieszka! To raj! Widoki zapierają dech w piersiach!
  4. Nieziemska wokalistka disco polo nie do poznania! Gwiazda zmieniła swój wizerunek!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej