2023-11-26T11:52:00+01:00 "Granica" w wykonaniu gwiazd disco polo: Mig, Zenon Martyniuk, Valdi, Maciej Smoliński, Kroppa, Kas Zobacz wyjątkowy występ gwiazd disco polo: Mig, Zenon Martyniuk, Valdi, Maciej Smoliński i Kroppa wykonują hit 'Granica' w USA. Niezapomniane emocje https://disco-polo.info/uploads/news/granica-w-wykonaniu-gwiazd-disco-polo-mig-zenon-martyniuk-valdi-maciej-smolinski-kroppa-kaspi-podbijaja-internet-videojpg.jpg

"Granica" w wykonaniu gwiazd disco polo: Mig, Zenon Martyniuk, Valdi, Maciej Smoliński, Kroppa, Kaspi podbijają internet! | VIDEO

Autor: Adam Begier , 26 Listopad 2023  11:52
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Zobacz wyjątkowy występ gwiazd disco polo: Mig, Zenon Martyniuk, Valdi, Maciej Smoliński i Kroppa wykonują hit 'Granica' w USA. Niezapomniane emocjeReklama

  Reklama

  Scena disco polo od lat przyciąga wielu fanów w Polsce, ale jej wpływy sięgają również poza granice kraju. Tym razem mamy okazję być świadkami wyjątkowego wydarzenia muzycznego, które miało miejsce w Stanach Zjednoczonych. Gwiazdy takie jak Mig, Zenon Martyniuk, Valdi, Maciej Smoliński oraz Kroppa spotkały się, aby wspólnie spędzić czas i dać niezapomniany występ.

  "Granica" – kultowy hit w nowej odsłonie

  Największą atrakcją tego spotkania był wspólny występ, podczas którego artyści wykonali kultowy hit "Granica". W sieci pojawiło się nagranie z tego wydarzenia, które szybko zyskało ogromną popularność. Zobaczenie gwiazd disco polo, takich jak Mig, Zenon Martyniuk, Valdi, Maciej Smoliński i Kroppa, wykonujących razem jeden z najbardziej rozpoznawalnych utworów tego gatunku, to rzadkość, która z pewnością zachwyciła fanów.

  Wspólne granie i śpiewanie w Stanach Zjednoczonych to doskonała okazja dla artystów disco polo do wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów. W świecie muzyki, gdzie współpraca między artystami jest kluczowa do sukcesu, takie spotkania są nie tylko miłym czasem spędzonym razem, ale także szansą na rozwój i zdobycie nowych inspiracji.

  Nagranie z występu na żywo "Granicy" jest dostępne w sieci i z pewnością przyciągnie uwagę nie tylko stałych fanów disco polo, ale także osób, które do tej pory nie miały styczności z tym gatunkiem. Znakomite wykonanie utworu przez tak wybitnych artystów jak Mig, Zenon Martyniuk, Valdi, Maciej Smoliński i Kroppa, to doskonały przykład na to, jak żywa i dynamiczna jest scena disco polo.

  Zobacz również: Camasutra zapowiada gorącą premierę: 'Temu dam'! Zobacz przedpremierę już teraz!

  Ten wyjątkowy występ pokazuje, że disco polo nie zna granic i że jego wpływ sięga daleko poza granice Polski. To także dowód na to, że polska muzyka ma swoje miejsce na międzynarodowej scenie muzycznej. Wydarzenia takie jak to, gdzie polscy artyści z powodzeniem prezentują swoje umiejętności za granicą, zasługują na szczególną uwagę i uznanie.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Odważny krok w świecie Disco Polo: 'Winna' Bartii zmienia zasady gry?!
  2. Ta dziewczyna" Swinger - Nowy fenomen na rynku Disco Polo! Piosenka podbiła Polskę?!
  3. Disco Polo i Hip-Hop Razem dla Kacpra: Wielki Charytatywny Piknik Rodzinny w Bielsku Podlaskim
  4. Premiera: Masters "Miłość Piękna Jest" - Nowy Hit
  5. Premiera: Soleo z nowością 'Ap ap' - Świeży powiew w świecie Disco Polo
  6. Urodziny restauracji Muzykanta: Niezwykłe świętowanie z gwiazdą disco polo Kordianem! | ZDJĘCIA
  7. Przepiękna premiera od Justyny Lubas! "Schowaj mnie" idealna piosenka na ślub!
  8. 'Noc Złamanych Serc' w nowej odsłonie! Wykonanie zespołu Massive brzmi niesamowicie! Posłuchajcie nowej wersji!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie