2024-04-04T19:32:00+02:00 Góralska premiera: Sylwia Kossakowska nagrała „Takiego Janicka” | VIDEO Sylwia Kossakowska, siostra lidera DiscoBoys, zachwyca nowym coverem hitu „Takiego Janicka”. Poznaj energetyczne brzmienie, które podbija scenę disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/goralska-premiera-sylwia-kossakowska-nagrala-takiego-janicka-videojpg.jpg Disco-Polo.info

Góralska premiera: Sylwia Kossakowska nagrała „Takiego Janicka” | VIDEO


Sylwia Kossakowska, siostra lidera DiscoBoys, zachwyca nowym coverem hitu „Takiego Janicka”. Poznaj energetyczne brzmienie, które podbija scenę disco polo!

Autor: Adam Begier, 04 Kwiecień 2024  19:32
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Góralska premiera: Sylwia Kossakowska nagrała „Takiego Janicka” | VIDEO
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Co za ciało! Roxaok w skąpym bikini: Zobacz gorące zdjęcia z wakacji w Turcji! "Niech ta chwila wiecznie trwa"
 2. MiłyPan rozpalił scenę Łódzkich Juwenaliów 2024, a tysiące studentów szalało w rytm jego hitu "Jeszcze raz". Co się tam działo?
 3. "Nocy Mało" w nowej odsłonie – Klubowy Hit zespołu Masters podbija już sieć| PREMIERA
Reklama

  Muzyka disco polo nie przestaje zaskakiwać. Tym razem na scenie pojawia się Sylwia Kossakowska, siostra znanego lidera DiscoBoys – Kamila Kossakowskiego. Sylwia postanowiła odświeżyć kultowy hit góralski „Takiego Janicka”, dodając mu nowoczesnego brzmienia i niezaprzeczalnej energii.

  Nowe Odmienne Brzmienie Klasycznego Hitu "Takiego Janicka"

  Sylwia Kossakowska, choć znana głównie z powiązań rodzinnych z liderem popularnej grupy DiscoBoys, teraz sama zdobywa scenę muzyczną. Jej najnowsze przedsięwzięcie to odważny i pełen energii cover klasycznego utworu góralskiego Takiego Janicka”. Kawałek ten, znany od lat w tradycyjnej, folklorystycznej odsłonie, dzięki Sylwii zyskuje zupełnie nowe, dynamiczne i skoczne oblicze.

  Cover „Takiego Janicka” w wykonaniu Sylwii Kossakowskiej to przykład na to, jak klasyczne melodie mogą zostać przetworzone w duchu nowoczesności, nie tracąc przy tym swojego pierwotnego uroku. Sylwia, łącząc tradycyjne góralskie motywy z rytmami charakterystycznymi dla disco polo, stworzyła coś, co z pewnością przypadnie do gustu zarówno miłośnikom tradycji, jak i nowoczesnych brzmień.

  Wrażenie robi nie tylko sam pomysł na cover, ale i wykonanie Sylwii. Jej głos, pełen energii i entuzjazmu, doskonale współgra z żywiołowym rytmem utworu. Publiczność, zarówno ta zaznajomiona z oryginałem, jak i nowi słuchacze, z pewnością docenią świeże podejście do tej kultowej melodii.

  „Takiego Janicka” w wykonaniu Sylwii Kossakowskiej to doskonały przykład, jak ze sztuki korzystać z dziedzictwa kulturowego, tworząc coś, co równocześnie oddaje hołd tradycji i wpisuje się w nowoczesne trendy muzyczne. Jest to dowód na nieustającą popularność i uniwersalność disco polo, a także na talent i kreatywność Sylwii, która zasługuje na miano wschodzącej gwiazdy sceny muzycznej.

  Czy „Takiego Janicka” w nowej odsłonie stanie się hitem tego sezonu? Czas pokaże, ale już teraz widać, że Sylwia Kossakowska ma wszystko, co potrzebne, by zawojować serca słuchaczy. Zapraszamy do odkrywania tej energetycznej i pełnej pasji wersji klasycznego hitu!

  Reklama

  Sylwia Kossakowska - Takiego Janicka (Cover)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wokalistki Top Girls to najpiękniejszy girls band w disco polo? Zobaczcie te zmysłowe i ponętne dekolty!
  2. Nowość od Alvaryo! "Ostatnie spotkanie" już niebawem!
  3. Ogień w sieci! Skolim i Hellfield wywołali tą produkcją prawdziwą burze?! „Tylko z nią” podbija internet!
  4. Nowy Hit disco polo na Horyzoncie: Shantel Prezentuje "Usta"! Posłuchaj przedpremiery!
  5. Ślub za ponad milion złotych! Joanna i Dawid Narożni błyszczą na ślubie Krzysztofa i Mai Rutkowskich!
  6. Zespół Juhasi wzrusza nowym hitem! "Podziękowanie dla rodziców" – Idealny utwór na Twoje wesele!
  7. Uwielbiany zespół disco polo News gwiazdą na hucznych urodzinach hotelu President! Co za występ, ta piosenka to HIT!
  8. Premiera disco polo: Hicior - Ona jest tą jedyną

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie